Sokakta en çok işe yarayan dövüş sporu önerisi

TelegramCi

Femtopat
Bizim sınıfta bir çocuk var beni çok sinir etti. bu sene fakat benden güçlü olduğunu düşündüğüm için kavga etmedim. yaz tatilinde fırsat bu fırsat diyerek 3 ay kendimi bir dövüş sporunda geliştirmek. istiyorum 3 ayda gelişebileceğim ve karşımdakini dövebileceğim bir spor var mıdır? Varsa en etkili hangisi olur, aslında kickbox denedim ama çok işe yaramadığını görüp bıraktım ne yapmalıyım çocuk çok zorba bu arada dövmezsem içim soğumaz konuşarak hallet demeyin.

Bizim sınıfta bir çocuk var beni çok sinir etti. Bu sene fakat benden güçlü olduğunu düşündüğüm için kavga etmedim. Yaz tatilinde fırsat bu fırsat diyerek 3 ay kendimi bir dövüş sporunda geliştirmek. İstiyorum 3 ayda gelişebileceğim ve karşımdakini dövebileceğim bir spor var mıdır? Varsa en etkili hangisi olur, aslında kickbox denedim ama çok işe yaramadığını görüp bıraktım ne yapmalıyım çocuk çok zorba bu arada dövmezsem içim soğumaz konuşarak hallet demeyin.

Bacak kasınız mı daha güçlü yoksa kol kasınız mı ona göre seçin bir tane.

Zamanında senin yaşlarında cahilken dövüş ringinde kullanım için öğrettikleri sadece 1 hareketi sınıfta çocuğa karşı kullandım ve 3 gün kısmi körlük geçirdi. Sicilim yanacaktı zor kurtuldum. Önermiyorum, lütfen kendinize farklı hırslar bulun. Size öğretilen hareketler, gerekli ekipmanlarla bile insana zarar veriyor. Yumruk diyip geçmeyin karşıdaki insanın da sizin de hayatınız kararır.

Hocam vallahi yapacaksanız vicüt geliştirme öneririm. Hem daha korkutucu durursunuz hem daha güçlü olursunuz.

Hocam spor salonuna gittim oradaki adam şey dedi 3 ayda ilaç ve takviye almadan gelişim göstermen çok zor falan dedi ben bir de dövüş tecrübesi olmayan biriyim karşımdaki zaten benden 15 20 cm kısa birisi ama yine de sağ olun.

Zamanında senin yaşlarında cahilken dövüş ringinde kullanım için öğrettikleri sadece 1 hareketi sınıfta çocuğa karşı kullandım ve 3 gün kısmı körlük geçirdi. Sicilim yanacaktı zor kurtuldum. Önermiyorum, lütfen kendinize farklı hırslar bulun. Size öğretilen hareketler, gerekli ekipmanlarla bile insana zarar veriyor. Yumruk deyip geçmeyin karşıdaki insanın da sizin de hayatınız kararır.

Hocam çocuk sürekli benimle uğraşıyor gözdağı vermek için dövüşeceğim onunla mesela ben kitap okuyorum gelip ayakkabımı çıkartıp kaçıyor camdan atıyor buna ne yapabilirim ki?

Hocam spor salonuna gittim oradaki adam şey dedi 3 ayda ilaç ve takviye almadan gelişim göstermen çok zor falan dedi ben bir de dövüş tecrübesi olmayan biriyim karşımdaki zaten benden 15 20 cm kısa birisi ama yine de sağ olun.

Hocam çocuk sürekli benimle uğraşıyor gözdağı vermek için dövüşeceğim onunla mesela ben kitap okuyorum gelip ayakkabımı çıkartıp kaçıyor camdan atıyor buna ne yapabilirim ki?

Hocam tavsiye etmem bende zaten. Bende 4. sınıfta bir çocuğu dövdüm neredeyse hayatı kararıyordu felç olma riski vardı. Bir süre sonra zaten acısınıda çektim ve çok pişman oldum.

Hocam vallahi yapacaksanız vicüt geliştirme öneririm. Hem daha korkutucu durursunuz hem daha güçlü olursunuz.

Konuyu hortlatıyorum fakat birileri bu mesajı doğru sanmasın diye hortlatıyorum vücut geliştirmeci kavga adamı değildir hareketleri kısıtlıdır patates ederler adamı sokakta.

Konuyu hortlatıyorum fakat birileri bu mesajı doğru sanmasın diye hortlatıyorum vücut geliştirmeci kavga adamı değildir hareketleri kısıtlıdır patates ederler adamı sokakta.

Yani hocam yapılı bir adamsanız uzaktan görsem korkarım ne diyeyim.

Zaten hocam onu da hangi kafayla yazdım bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı