Şok'tan alınan Rampage KL-R99 ayakları kırıldı

veysel2016

Hectopat
Merhabalar ben de şok marketten aldım daha 2 hafta olmadı ayakları resimde gördüğünüz şekilde kırıldı.
Sonradan baktım ki foruma ve Şikayetvar.com sitesine ve bu sorunun çoğunda olduğunu gördüm.
Bilseydim böyle olduğunu almazdım.
WhatsApp hatlarına mesaj attım.
Cevap bekliyorum.
Şok market ayakları temin ediyormuş.
Ama tekrardan aynı ayağın gelmesini istemiyorum çünkü çok kalitesiz cidden ayakları bu kadar kişide yaşandığına göre.
Ben de düşündüm ki yeni ayaklık almayı düşünüyorum metal ya da sağlam bir tane plastik ayak düşünüyorum.
Ama sizlere sormak istiyorum ayak alacağım her türlü ayak oluyor mu? Yoksa belli başlıları mı olması gerekiyor?
Lütfen yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
Eğer hepsi oluyor ise öneriniz var mı kaliteli ya tekrar aynı şeyin başıma gelmesini istemiyorum.

WhatsApp Image 2021-04-04 at 18.16.24.jpeg

Merhabalar ben de şok marketten aldım daha 2 hafta olmadı ayakları resimde gördüğünüz şekilde kırıldı.
Sonradan baktım ki foruma ve Şikayetvar.com sitesine ve bu sorunun çoğunda olduğunu gördüm.
Bilseydim böyle olduğunu almazdım.
WhatsApp hatlarına mesaj attım.
Cevap bekliyorum.
Şok market ayakları temin ediyormuş.
Ama tekrardan aynı ayağın gelmesini istemiyorum çünkü çok kalitesiz cidden ayakları bu kadar kişide yaşandığına göre.
Ben de düşündüm ki yeni ayaklık almayı düşünüyorum metal ya da sağlam bir tane plastik ayak düşünüyorum.
Ama sizlere sormak istiyorum ayak alacağım her türlü ayak oluyor mu? Yoksa belli başlıları mı olması gerekiyor?
Lütfen yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
Eğer hepsi oluyor ise öneriniz var mı kaliteli ya tekrar aynı şeyin başıma gelmesini istemiyorum.

Eki Görüntüle 957574

Ben Koçtaş'dan almıştım koltuk. O da böyle kırıldı. Başka bir yerden ya da internetten alın. Çapı için oturduğu yeri ölçün.

Kiloyla alakalı değil kanka, benim arkadaşım da aldı bundan. 68 KG çocuk LoL oynarken sandalyenin ayağı kırıldı, çocuk Allahına kavuştu.

Kiloyla alakalı değil. Tam kiloluyum ben ama Max kilo 120 imiş. Ben aşağısındayım, onunla alakalı değil.

Kiloyla alakalı değil kanka, benim arkadaşım da aldı bundan. 68 KG çocuk LoL oynarken sandalyenin ayağı kırıldı, çocuk Allahına kavuştu.

Çocuk Allah'ına kavuştu deyince güldüm kanka vallahi ya :)

Ben Koçtaş'dan almıştım koltuk. O da böyle kırıldı. Başka bir yerden ya da internetten alın. Çapı için oturduğu yeri ölçün.

Teşekkür ederim. Babama sordum, o da hepsi uyar diyor aşağı yukarı ama bunun yüzeyi çok geniş. Bence ondan bu kronik sorun ya.

Hocam yanlış anlamayın lütfen. Kaç kilosunuz?

Kilo 100 ama onunla alakalı değil :D. Kronik bir sorun bilseydim foruma bakaydım almazdım ya. Az buz para da değil.

Plastik ayak olduğunu görünce vazgeçmiştim bende kırılır diye.

Normalde plastik dayanır aslında ama kronik bir sorun herhalde ayrıca koltuk cidden çok ağır annemle taşıdık üst kısmını dedi annem plastik dayanır mı buna diye :D
Neyse bakalım demir ayak göndereceklermiş gelsin de görelim.
Güncelleme: Yeni ayaklar geldi ve bu gerçekten çok kaliteliymiş.
Hiçbir ücret ödemeden gönderilmesi efsane oldu demir ayakların.
Teknik servisinden şu anlık memunum diyebilirim ama keşke başta koltuğa bu ayağı taksalarmış.
photo_2021-04-09_19-07-16.jpg
photo_2021-04-09_19-07-17.jpg

Normalde plastik dayanır aslında ama kronik bir sorun herhalde ayrıca koltuk cidden çok ağır annemle taşıdık üst kısmını dedi annem plastik dayanır mı buna diye :D
Neyse bakalım demir ayak göndereceklermiş gelsin de görelim.
Güncelleme: Yeni ayaklar geldi ve bu gerçekten çok kaliteliymiş.
Hiçbir ücret ödemeden gönderilmesi efsane oldu demir ayakların.
Teknik servisinden şu anlık memunum diyebilirim ama keşke başta koltuğa bu ayağı taksalarmış.Eki Görüntüle 966348Eki Görüntüle 966349
Yeni ayakları nasıl temin ettiniz acaba yardımcı olursanız sevinirim ?

Rampage'in WhatsApp hattı var yazdım onlara durumu size yeni ayak gönderiyoruz dediler bende dedim aynısı değil de demir olsa vallahi direk gönderdiler.

Hocam hayırlısıyla bende evkur üzerinden bir Rampage koltuk aldım birkaç güne teslim edecekler şunu sormak istiyorum müşteri hizmetleri süreci nasıldı yani insanı kanser eden bir deneyim mi yoksa ilgililer miydi?

Geri
Yukarı