Sol kulağım cızırtılı duyuyor

Arkadaşlar sol kulağım cızırtılı duyuyor tuhaf bir şekilde. Son 6 aydır durum aynı ve her gün geçtikçe cızırtı artıyor ve duymamaya başlıyorum.
Nasıl anlatabilirim diye düşünürken aklıma kulaklığın parazit yapması geldi.
Böyle bir olay yaşayan var mı? Hastaneye gittiğimde kulağımda hiç bir şey olmadığı söylendi fakat ciddi bir durum mu anlayamadım. Eğer ciddiyse üniversite hastanesine gideceğim.
Kulak burun bogazciya git. 2 kulaginida temizlet. SSK vardi ozelde 100 tl ye temizlettim.

Hastaneye gittim ve sonuç iç kulakta olduğu çıktı. Bir tane ilaç verdi 1 hafta içinde düzelmezse tekrar gideceğim büyük ihtimalle ameliyat olmam gerekecek ama hayırlısı.

Konuda gelişmeler oldu. Hiçbir şey :D bütün hastanelere gittim yani aklınıza hangisi gelirse. Eğitim ve araştırma hastaneleri, özel hastaneler falan hepsine gittim ve hiçbiri teşhis koyamadı. 2000 TL'de çarptılar özel hastanede bir sürü mr falan çektiler :D
sorun hala aynı, tahminimce psikolojik fakat tam olarak öyle denemez. Yani o an ki psikolojik durumuma göre artıp azalabiliyor etkisi bunu fark ettim fakat bu sorun tahminimce beni bırakmayacak ve ölene kadar bununla yaşayacağım.

Konuda gelişmeler oldu. Hiçbir şey :D bütün hastanelere gittim yani aklınıza hangisi gelirse. Eğitim ve araştırma hastaneleri, özel hastaneler falan hepsine gittim ve hiçbiri teşhis koyamadı. 2000 TL'de çarptılar özel hastanede bir sürü mr falan çektiler :D
sorun hala aynı, tahminimce psikolojik fakat tam olarak öyle denemez. Yani o an ki psikolojik durumuma göre artıp azalabiliyor etkisi bunu fark ettim fakat bu sorun tahminimce beni bırakmayacak ve ölene kadar bununla yaşayacağım.
Geçmiş olsun hocam. Psikolojik olarak böyle bir şey duyuyor olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı