Sol tarafımı sansürlü görüyorum

LXYEAN1

Hectopat
Makaleler
3
1652635559936.png

Baktığım yerin solu böyle şeyler görüyorum. Daha önce böyle bir şeyi yaşayan oldu mu? Eğer olduysa sorun neydi, düzeldi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fark etmiyor hocam yine baktığım noktanın solu sansürlü. Biraz azaldı gibi ama bu sefer başım ağrıyor .
Hocam kaç saattir bilgisayar başındasınız? Daha önce hiç böyle oldu mu? Ve vücudunuzun hiç bir yerinde uyuşukluk var mı?

Bunu yazmayarak daha fazla yardım edebilirdiniz.

Doktora gitmek yerine buraya yazmayi mi sectiniz cidden? Bir ilah miyiz, buradan bakarak anlayalim? Doktora gitmeniz gerek.
Hocam bunu bana demek yerine forum yetkilerini yazarsanız sevinirim boşuna mesaj kirliliği yapmazsınız birde.
1-Her konu onay almadıktan sonra açılmıyor yani yetkililer bunda bir sıkıntı görmediği için onay verdi ve bunu yazabiliyorsunuz.
2-Forumda neden sağlık konusu var?
Hocam kaç saattir bilgisayar başındasınız? Daha önce hiç böyle oldu mu? Ve vücudunuzun hiç bir yerinde uyuşukluk var mı?

Bunu yazmayarak daha fazla yardım edebilirdiniz.
Hocam dışarı çıkmıştım hiç bir şey yoktu eve geldiğim zaman pc yi açtım 1-2 dakika sonra fark ettim ne tarafa baksam o tarafa geliyor du bende foruma sormak istedim daha önce yaşayan biri varmı varsa nasıl geçti diye.

Hocam bunu bana demek yerine forum yetkilerini yazarsanız sevinirim boşuna mesaj kirliliği yapmazsınız birde.
1-Her konu onay almadıktan sonra açılmıyor yani yetkililer bunda bir sıkıntı görmediği için onay verdi ve bunu yazabiliyorsunuz.
2-Forumda neden sağlık konusu var?

Hocam dışarı çıkmıştım hiç bir şey yoktu eve geldiğim zaman pc yi açtım 1-2 dakika sonra fark ettim ne tarafa baksam o tarafa geliyor du bende foruma sormak istedim daha önce yaşayan biri varmı varsa nasıl geçti diye.
Uyuşukluk varsa bana da olmuştu ondan yardım edecektim. İlk önce görme kaybı sonra uyuşukluk sonra 4-5 saatlik baş ağrısı vardı.

Uyuşukluk varsa bana da olmuştu ondan yardım edecektim. İlk önce görme kaybı sonra uyuşukluk sonra 4-5 saatlik baş ağrısı vardı.
Hocam birde bu gün bende bi cenabetlik var sabah babamla arabayı temizlerken gözüme biraz Asperox kaçtı yine arabayı temizlerken araç temizleme için bir fıs fıs var o da yanlışıkla gözüme kaçtı şimdi de elime dezanfektan sıkıyordum o da yüzüme geldi kör olmazsam bugün iyi.

1- Her konu onay almadıktan sonra açılmıyor yani yetkililer bunda bir sıkıntı görmediği için onay verdi ve bunu yazabiliyorsunuz.
Sorun gormemis, cunku coktan konuyu acmissiniz bile.
2- Forumda neden sağlık konusu var?
Aciliyeti olmayan seyler icin. Siz burada doktora gitmek yerine bir de bana cevap yetistiriyorsunuz. Saglik ciddi bir sey, doktora gidin. Burada doktor yok, olsa bile uzaktan muayene edemez.

Geri
Yukarı