Sol üstteki multimedya göstergesi gözükmüyor

susam

Zeptopat
Daha fazla  
Screenshot_4123.jpg

Ben bunu kapattım nasıl kapattım bilmiyorum normalde makro tuşlarımdam müzik değişebiliyordum ve bu sol üstte gözüküyordu.
Şu an hiçbir türlü çıkmıyor ve makro tuşlarımı kullanamıyorum. Yardım eder misiniz?

Windows üzerinden direkt kapatıldığını sanmıyorum. Tarayıcı, Spotify vb. uygulamalar üzerinden ayrı ayarlanıyor olması lazım. Tarayıcıda mı denediniz sadece? Öyle ise tarayıcı adını verebilir misiniz?
Aslında vermenize gerek yok. Sadece tarayıcıda oluyorsa tarayıcı URL kısmına about:flags yazıp var olanları not edin, hepsini varsayılan yapmayı deneyin. Chromium tabanlı olduğunu varsayıyorum.

makro tuşlarım sadece spotify açıkken kullanabiliyorum ama yine de sol üstte çıkmıyor
spotify ı alta alınca makro tuşlarım çalışmıyor sol üst gösterge de çıkmıyor
bu arada tarayıcım opera gx attığınızı denedim varsayılan yaptım olmadı resetledim yine olmadı
tarayıcıda da çalışmıyor bu arada
varsa başka çözüm yolu söyler misniz

Makro tuşlarım sadece Spotify açıkken kullanabiliyorum ama yine de sol üstte çıkmıyor.
Spotify'ı alta alınca makro tuşlarım çalışmıyor sol üst gösterge de çıkmıyor.
Bu arada tarayıcım Opera GX attığınızı denedim varsayılan yaptım olmadı resetledim yine olmadı.
Tarayıcıda da çalışmıyor bu arada.
Varsa başka çözüm yolu söyler misniz.

Çalıştır > services.msc > Insan Arabirim Cihazları Hizmeti sağ tık > Özellikler > Başlangıç Türü > Otomatik > Uygula > Tamam

Yeni konular

Geri
Yukarı