Solak olmak FPS oyunlarında dezavantaj mı?

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
Ben solağım, Valorant oynarken sağ elimi kullanıyorum ve elim sanki sürekli titriyor gibi oynarken heyecan yapmakla falan alakası yok ve bunun doğuştan bir şey olduğunu ve çözümünün olmadığını düşünmeye başladım, sizce haklı mıyım?

Hayır, sonuçta sol elinize diğer çoğunluğun sağ eline hakim olduğu kadar hakimsiniz. Solak mouseları kullanabilirsiniz bu yüzden. Elinizin titremesi bambaşka olay.

Ben solağım ilk mouse tutarken sağ elimde titreme oluyordu zamanla alıştım.

Hayır, sonuçta sol elinize diğer çoğunluğun sağ eline hakim olduğu kadar hakimsiniz. Solak mouseları kullanabilirsiniz bu yüzden. Elinizin titremesi bambaşka olay.
Ama mouseyi sol elime alınca da çok kötü kullanamıyorum.

Ben solağım ilk mouse tutarken sağ elimde titreme oluyordu zamanla alıştım.
Ama ben 5-6 yıldır bilgisayar kullanıyorum.

Ben solağım, Valorant oynarken sağ elimi kullanıyorum ve elim sanki sürekli titriyor gibi oynarken heyecan yapmakla falan alakası yok ve bunun doğuştan bir şey olduğunu ve çözümünün olmadığını düşünmeye başladım, sizce haklı mıyım?
Bende solağım, el göz kordinasyonu zaman içerisinde oluşuyor. Şuan bana desen ki fareyi sol elin ile kullan zorlanırım. Zaman içerisinde alışacaksın. Bu senin için fayda olucak. Sol elini günlük hayatında kullanırken sağ beyin lobun çalışmakta. Sağ elini kullandığında sol beyin lobun çalışıyor. İki beyin lobunuda çalıştırdığın anlamına geliyor. Beynin için fareyi sağda kullanmak senin için avantaj ben bu gözle bakıyorum.

B12 eksikliği de olabilir bende de var tahlil yaptırırsan anlarsın

Yeni konular

Geri
Yukarı