SolidWorks dosyaları silnmiyor

EnesGny

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ufak çaplı Web Geliştirme Öğrencisi
Solidwork yükledim ama crack olduğu için silmek istedim. Çoğu şeyi kendi içinde sildi ama crack dosyası olan sw_dw olan bir yer silinmiyor, lütfen acil yardım edin. Format atmak istemiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    61,6 KB · Görüntüleme: 333
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 375
Son düzenleyen: Moderatör:
Solidwork yükledim ama crack olduğu için silmek istedim. Çoğu şeyi kendi içinde sildi ama crack dosyası olan sw_dw olan bir yer silinmiyor, lütfen acil yardım edin. Format atmak istemiyorum.
Görev yöneticisinden ayrıntılara girip, Solid veya silinmeyen dosya isimleri ile ilgili tüm programları ve hizmetleri kapatıp silmeyi deneyin.

denedim kapanmıyor malesef sw_dn diye bir uzantı var ve silinmiyor. @Recep Baltaş Flexara diye bir sistem yüzünden silme yapamıyorum msconfig üzreinden de devre dışı bırakamadım. Rica etsem yardımcı olur musun ?
Görev yöneticisinden ayrıntılara girip, Solid veya silinmeyen dosya isimleri ile ilgili tüm programları ve hizmetleri kapatıp
sw_dn kapanmalı ama kapanmıyor kaynak olarakda flexara gösteriyor. Orjinal fusion360 varken neden crack solid kurarsın ki..

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    96,3 KB · Görüntüleme: 301
Orjinal fusion360 varken neden crack solid kurarsın ki..
Solid ile yapılıp Fusion 360 ile yapılamayacak o kadar çok şey var ki. İnsan bir kez solid kullanınca bırakası gelmiyor. Tabii Catia Siemens NX gibi çok daha profesyonel uygulamalar da var ama Solid'e göre çok daha pahalı. Ve crack olayı yok denecek kadar az.

Solid ile yapılıp Fusion 360 ile yapılamayacak o kadar çok şey var ki. İnsan bir kez solid kullanınca bırakası gelmiyor. Tabii Catia Siemens NX gibi çok daha profesyonel uygulamalar da var ama Solid'e göre çok daha pahalı. Ve crack olayı yok denecek kadar az.
şuan solidin bu kalıntısı olan _solidwork_flexnet_server sileyim de simens nx tarzı biliyorum tek derdim şuan bunu silebilmek

Geri
Yukarı