Solidworks Kurulumu Açılmıyor

Mim Hasan

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Solidworks 64 Bit CD'sini aldım. CD'de dosyaları masaüstüne atıp ordan setup ıso dosyası ile yükle yazılıydı. Her komutu harfiyen yaptım ama setup açılmıyor, tıklıyorum ama hiç bir etken göstermior setup açılmıyor öyle duruyor neden olabilir?

Ben de de kurulumu yaptım fakat masaüstündeki simgeye tıklıyorum açılmıyor. Tüm sürücüleri güncelledim gerekli tüm programları tekrar tekrar yükledim genede olmuyor . Yardımcı olabilecek var mıdır ?

Ayrıca yasal olan sürümü mü kullanıyorsunuz?

Tabii ki orijinal alınmalı. Çünkü bu programı ortaya koymak için çok fazla emek harcanıyor. Fakat öğrencilik yıllarında lisanslı sürüm alınamıyor. Bu konuda firmaların şikayetçi olduğunu sanmıyorum. Kendim crackli bir program için yardım almaya gittim. Hem de o programın Türkiye distribütörüne :D ancak bu işten para kazanılıyorsa kesinlikle lisanslı programlar kullanılmalı. Kendim öğrencilik yıllarımda alamamıştım. Çünkü o programın tam dolu paketi 10.000 TL'yi geçiyordu. Öğrenci için çok çok büyük para, ama öğrenmeside lazım.

Hocam belki alakasız oldu ama kendim kullanırken de gerçekten kötü hissediyordum. Bu yüzden bunu yazmak istedim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor alır mısınız?

Geri
Yukarı