Solo leveling benzeri manhwal önerisi

Tarradium

Decapat
Solo leveling okudum 1 2 ay bölüm birikmesi için bekleyeceğim novel okumak istemiyorum ama solo leveling gibi manhwalarda bulamadım ana karakterin sürekli level atladığı yetenek kazandığı ve canavarlar ya da insanlarla kapıştığı manhwalar var mı solo leveling gibi? Solo leveling olaylar bu şekildeydi. Dünyada portallar oluşuyor ve zindanlara açılıyorlar sizndanları seviyeleri var e ile başlayıp en yüksek s seviyeye kadar ana karakter e seviyeydi ama sonra olaylar bazı yaşadı ve aşırı güçlü oldu sürekli yetenekler kazandı canavar avladıkça güçlendi ve en güçlü avcı oldu. Kısaca ana karakterin yendiği düşmanlar kadar güçlü olduğu ve sürekli yeni yetenekler kazandığı bildiğiniz mahwaları yazabilir misiniz?

Aga ne yolladın site çöktü xD.

Başka yok mu çizim konusunda daha iyi olan ben solo leveling ardından gözümü tatmin edemedim :D

Hepsini okumamış olsaydım 4/4 olurdu.

Hero of own opinion okumadım ama bir bakacağım son anda gördüm.

Fff class bi çeşit isekai içinde level atlamalı yeni yetenekler edinmeli bi manga bolcada yerinde komedi ve savaş var ben mc yi sevdiğimden okuyorum. sss class ise yine modern dünyada geçiyo mc kale gibi biyer var orda katları yükseliyo yeni yeteneklerle.
Konusu ne bir de güçlenme sistemi nasıl işliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı