Son dönem laptop marka sıralaması

Acer.
Lenovo.
MSI.
ASUS.
Bunların modellerine göre değişiyor. Ben Acer'ı daha çok seviyorum şahsen. Lakin unutmayın, marka değil model.
@Dark Lord of the Sith
Lenovo demezse beni gelin camdan aşağı atın.
Lenovo>Hepsi.

Kaçırır mıyım hiç Lenovo övme şansını?
Neymiş bu Lenovo arkadaş 😁
Hocam sallamayın pek bu arkadaşı, her ay farklı markanın fanboyu oluyor. 😀 Geçen ay önüne gelene Monster öneriyordu. (!)

Benim sıralamama gelirsek:
  • MSI GP kasa
  • ROG (keşke kamerası da olsa)
  • Lenovo ( Fazla ısınmamış olsam bile yiğidi vurun hakkını yemeyin, güzele benziyor.)
  • MSI GL kasa
  • Acer Helios
Acer Helios'ta güzel ama ekran kartlarının Watt değeri düşük oluyor genelde, kasa kalitesi olarak MSI'ın GLx5 kasası ile GP66 kasa arası bir kalitede geldi bana. Mux ise Legion için büyük artı. O yüzden daha çok Lenovo cevabı normal gibi.

@Dark Lord of the Sith
Hocam keşke edit işlerinde falan iyi olsaydım, ne yapacağımı biliyorum yoksa 😀

Hocam sallamayın pek bu arkadaşı, her ay farklı markanın fanboyu oluyor. 😀 geçen ay önüne gelene Monster öneriyordu. (!)

• MSI gp kasa
  • Lenovo ( fazla ısınmamış olsam bile yiğidi vurun hakkını yemeyin, güzele benziyor.)
  • MSI gl kasa.
  • Acer Helios.
Acer Helios'ta güzel ama ekran kartlarının Watt değeri düşük oluyor genelde, kasa kalitesi olarak MSI'ın glx5 kasası ile GP66 kasa arası bir kalitede geldi bana. MUX ise Legion için büyük artı. O yüzden daha çok Lenovo cevabı normal gibi.

@Dark Lord of the Sith
hocam keşke edit işlerinde falan iyi olsaydım, ne yapacağımı biliyorum yoksa 😀

hocam sizi bir konuda etiketledim bakabilir misiniz?

Lenovo'cu arkadaşlara neden Lenovo'cu olduklarını sorabilir miyim?
MSI, ASUS kadar pahalı değil.
Bileşenleri gayet iyi.
Geçen sene soğutması mükemmeldi.
Panelleri kaliteli.
MUX Switch içeriyorlar.
Klavyeleri çok güzel.

Aklıma gelenler bunlar.
Hocam sallamayın pek bu arkadaşı, her ay farklı markanın fanboyu oluyor. 😀 Geçen ay önüne gelene Monster öneriyordu. (!)

• MSI GP kasa
  • Lenovo ( Fazla ısınmamış olsam bile yiğidi vurun hakkını yemeyin, güzele benziyor.)
  • MSI GL kasa
  • Acer Helios
Acer Helios'ta güzel ama ekran kartlarının Watt değeri düşük oluyor genelde, kasa kalitesi olarak MSI'ın GLx5 kasası ile GP66 kasa arası bir kalitede geldi bana. Mux ise Legion için büyük artı. O yüzden daha çok Lenovo cevabı normal gibi.

@Dark Lord of the Sith
Bu ay Monster'dan yatmadı maaş, ne yapalım Lenovo'ya kaldık.

Hocam sallamayın pek bu arkadaşı, her ay farklı markanın fanboyu oluyor. 😀 geçen ay önüne gelene Monster öneriyordu. (!)

• MSI gp kasa
  • Lenovo ( fazla ısınmamış olsam bile yiğidi vurun hakkını yemeyin, güzele benziyor.)
  • MSI gl kasa.
  • Acer Helios.
Acer Helios'ta güzel ama ekran kartlarının Watt değeri düşük oluyor genelde, kasa kalitesi olarak MSI'ın glx5 kasası ile GP66 kasa arası bir kalitede geldi bana. MUX ise Legion için büyük artı. O yüzden daha çok Lenovo cevabı normal gibi.

@Dark Lord of the Sith
hocam keşke edit işlerinde falan iyi olsaydım, ne yapacağımı biliyorum yoksa 😀

Hocam bu defa Lenovo harbiden güzel. Monster bilemiyorum ama. Yeni serileri fena değil bir tek.

• MSI GP kasa
  • MSI GL kasa
  • Acer Helios
Acer Helios'ta güzel ama ekran kartlarının Watt değeri düşük oluyor genelde, kasa kalitesi olarak MSI'ın GLx5 kasası ile GP66 kasa arası bir kalitede geldi bana. MUX ise Legion için büyük artı. O yüzden daha çok Lenovo cevabı normal gibi.

@Dark Lord of the Sith

GP aşktır...
RX 5500M❤️GP75(Alpha 17)

Geri
Yukarı