Son dönemlerde neden Türkçe yamalarda virüs bulunuyor?

Son zamanlarda böyle konular çok gördüm ve hepsi neredeyse mining virüsüydü. Hatta bugün Cuphead'e yama yüklerken virüsle karşılaştım. En azından bilgisayarda antivirüs programı vardı, bu yüzden virüs yemedim. Sizce neden?

Hangi antivirüs programını kullanıyorsunuz? Mining virüsleri kripto paralarla bir bağlantısı olabilir.

Adamlar kolay para yapma peşinde yapay zekaya yaptırıyorlar sonra biz çeviri yaptık diyorlar para ile satmayı deniyorlar insanlarda almayınca virüs sokuyolar veya virüslü sitelerden indirttiriyorlar.

Makine çeviriler çoğaldı, mertlik bozuldu.
"Arkadaşlar Translate çeviri ama ben elle düzelttim, merak etmeyin."

Bu tipler türemeye başladı şimdi de...
Ben aynı cümleyi Google'a atınca daha düzgün çeviriyor, yamadakiler hangi zekaya yaptırılmış bilmiyorum ama yapay zekadan çok geri zekalıya yaptırılmış gibi.

Son zamanlarda böyle konular çok gördüm ve hepsi neredeyse mining virüsüydü. Hatta bugün Cuphead'e yama yüklerken virüsle karşılaştım. En azından bilgisayarda antivirüs programı vardı, bu yüzden virüs yemedim. Sizce neden?
Hocam her zaman vardı. Bunun belirli siteleri vardır ben her zaman turkce-yama.com ya da OyunCeviri.net'ten indiririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı