Son günlerde çıkan oyunların fiyatları hakkında neler düşünüyorsunuz?

Anketi göremiyorum. Acaba ben mi göremiyorum yoksa ankette sorun mu var bilemedim.

Ama cevap belli. Üç harfli. İster şahsını ister partisini getirin aklınıza. Nasıl olsa sonuç aynı. Peynir fiyatı da, aynı sebepten uçuyor, çamaşır mandalı fiyatı da aynı sebepten uçuyor, oyun fiyatları da aynı sebepten uçuyor.

Anketi göremiyorum. Acaba ben mi göremiyorum yoksa ankette sorun mu var bilemedim.

Ama cevap belli. Üç harfli. İster şahsını ister partisini getirin aklınıza. Nasıl olsa sonuç aynı. Peynir fiyatı da, aynı sebepten uçuyor, çamaşır mandalı fiyatı da aynı sebepten uçuyor, oyun fiyatları da aynı sebepten uçuyor.
Anketi modlar kaldırmış korsan yazıyor diye.

Fifa 23 gereksiz pahalı o fiyata 2.el ps3 almak daha mantıklı
İyi de birisi oyun diğeri konsol. PS 3 alınca ona da oyun almak gerekecek. Üstelik FIFA 23 oynamak isteyen birisi için mantık nerede ? Yani daha doğrusu neye göre kime göre mantıklı ?

Ki doğru, haklısınız FIFA bizim para birimimizde gereksiz pahalı. Ama alakayı kuramadım şahsen.

Oyun firmalarına bu fiyatlar yüzünden kızmıyor. Ekonomimiz sağ olsun. Donanım alır gibi oyunlara para veriyoruz.

Oyun fiyatları artık aldı başını gidiyor. Önceden ucuza aldığımız oyunlar bir noktadan sonra alamayacağımız şeylere dönüştü. Örneğin No Man's Sky, çıktığından beri sürekli zam yiyen bir oyun. Önceden 100 TL gibi bir fiyat idi, şimdi 350'lerde. Şimdiki oyunlar zaten Allaha emanet. Artık oyunlara bile 1000 TL'den fazla fiyat ödemeye başladık. Bu çok üzücü bir durum. İnsan ilerde ne olacağını bilemiyor bir yerden sonra.

Geri
Yukarı