Çözüldü Son Oyuncu hazırlanıyor ekranında %3 takılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mistik0102

Femtopat
Daha fazla  
Son oyuncuya girerken hazırlanıyor diyor %3'te takılıp kapanıyor bir şey olmuyor. Java silldim yükledim son oyuncuyu sildim hala öyle oluyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    25,8 KB · Görüntüleme: 247
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@cemal emirhan yavuz bende bir sorun çıkmadı ve 2 kişi de işe yaradığını söyledi sizde de sorun olmayacağını düşünüyorum. İsterseniz tam emin olmak ve "hosts" dosyasının ne işe yaradığını öğrenmek için araştırabilirsiniz.

Ayrıca bu makaleye de bakabilirsiniz.
Java sürümün güncel mi? Bu Launcher'i ne zamandan beri kullanmaya başladın? Bir de oyunu Full olarak silip bilgisayarda tek bir dosyasını bırakmadan tekrar dener misin? Ama deneyeceksen %appdata% üzerine girip modların, dünyan vs. varsa bunları yedekle.

Önceden açılıyordu

İnternetten Java indir son sürüm cihazına kur. Java indirdim derken Minecraft Java mı indirdin yoksa Java'yı mı indirdin?
Java sürümün güncel mi? Bu Launcher'i ne zamandan beri kullanmaya başladın? Bir de oyunu Full olarak silip bilgisayarda tek bir dosyasını bırakmadan tekrar dener misin? Ama deneyeceksen %appdata% üzerine girip modların, dünyan vs. varsa bunları yedekle.

Denedim.
Java güncel.

SonOyuncu Network adresinden yardım alabilirsin.
Sorunun çözümünü bulamadıysan launcher ve .sonoyuncu dosyalarını silip farklı bir alternatif sürüm indirerek yeniden açmayı deneyebilirsin.
Sorun devam ediyorsa SonOyuncu Destek Merkezi adresinden destek talebi oluşturabilirsin.

Ben sorun yaşadığımda yetkilinin birisi bana bunu yazmıştı, adı TitanErseka mıydı neydi.

+ SonOyuncu Network

Son düzenleme:
SonOyuncu Network adresinden yardım alabilirsin.
Sorunun çözümünü bulamadıysan Launcher ve. SonOyuncu dosyalarını silip farklı bir alternatif sürüm indirerek yeniden açmayı deneyebilirsin.
Sorun devam ediyorsa SonOyuncu Destek Merkezi adresinden destek talebi oluşturabilirsin.

Ben sorun yaşadığımda yetkilinin birisi bana bunu yazmıştı, adı TitanErseka mıydı neydi.

Yazdım

Yeni konular

Geri
Yukarı