Çözüldü Son Oyuncu kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Pringles Kedisi

Hectopat
Daha fazla  
Son Oyuncu oynarken bir anda oyun kapanıyor. Bir hata yok donma yok. Direkt pat diye atıyor. Sistemim bu
İşlemci: Intel (R) Core (TM) i5 4460 CPU @ 3.20 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
8 GB RAM Windows 10 64-Bit

Çözüm
Rapor atıyorum bir saniye nasıl yapıldığını çözmem lazım.

Process Monitor raporu oluşturur musunuz? Rehber aşağıda. Sonra da raporu MediaFire'a atıp indirme linkini paylaşın.

Oyunda bir hata yok ne yapabilirim? Process Monitor'de bir şey yok.

Ben de oyun kapatılıyor zannetmiştim. :) başlık Click-bait tadında olmuş.

Yanlış anlamayın ama bu yaptığınız yanlış bilgilendirme. Daha elimizde herhangi bir rapor ya da delil olmadan ekran kartı yanmıştır demek nedir acaba? Lütfen yazmadan önce bir kere daha düşünüp yazın. Kanıt sunmadan bir şey yazmayın lütfen. İyi sosyaller. 😉

Bu dizin ne alaka?. SonOyuncu dizininde bulunuyor.
Format attıktan sonra hatayı verdiyse ekran kartı Driver'ı güncelle.

Sunucu ama kendi Launcher'ı var, yani oyun diyebiliriz.

Eger internetin yavaş ise son oyuncu işkence olabiliyor ve seni direk atıyor sunucudan. Onun dışında @Kaleo dediklerini yapabilirsin.

Java'yı güncelle, %appdata% yazarak ".Minecraft" klasörünü sil.

Process Monitor raporu oluşturur musunuz? Rehber aşağıda. Sonra da raporu MediaFire'a atıp indirme linkini paylaşın.

Kendiliğinden çözüldü ama yine de teşekkürler.

Eğer hatasız bir şekilde oynayabildiyseniz hata sonradan geldiyse ekran kartı yanmıştır.
Yanlış anlamayın ama bu yaptığınız yanlış bilgilendirme. Daha elimizde herhangi bir rapor ya da delil olmadan ekran kartı yanmıştır demek nedir acaba? Lütfen yazmadan önce bir kere daha düşünüp yazın. Kanıt sunmadan bir şey yazmayın lütfen. İyi sosyaller. 😉

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı