Son oyuncu rezilliği

Minecraft, sunucu girmek istedim bu durumla karşılaştım zaten artık Minecraft'ta adam gibi sunucu yok.

1.15 kadar geldi oyun ve devam ediyor 1.8 kalmaları üşengeçlik ve dar kafalık olmuş. Zamanında çoğu sunucu hemen gelişmişti hala yıllarca 1.8 görmek üzücü.

Çünkü CraftRise ve SonOyuncu PvP üzerine kurulu oldukları için 1.8 sürümündeler 1.8 diye kötülemeniz saçma olmuş.

Minecraft Son oyuncu sunucusunda build battle oynanmaz 18+ içerik yapanlar hep kazanıyor ve reportlama sistemi yok küfür ve hile var sadece son oyuncu sunucusunda adalet yoktur para göz olmuşlar.

Düzenleme: Hala 1.8'de kalmışlar yazık.
PVP serveri olduğu için 1.8 gayet normal.

Minecraft son oyuncu sunucusunda Build Battle oynanmaz 18+ içerik yapanlar hep kazanıyor ve reportlama sistemi yok küfür ve hile var sadece son oyuncu sunucusunda adalet yoktur para göz olmuşlar.

Maalesef dün ben bir çocuğa makrosuz gel makrosuz oynayamazsın dedim çocuk bana ağzı kokan fakir dedi makrom yok diye sonrada aileme sövüp engelledi son oyuncu gibi bir sunucuda Speed builders gibi oyunlar oynanır Build Battle'de var öyle bir şey evet so ya göre onları SS alıp desteğe atmamız gerekiyor ama onlarda anında raporlama sistemi yok CraftRise'deki gibi adamlar sadece para için yapıyorlar bu işi zaten. Son oyuncuyu bıraktım sadece canım sıkılınca 2 el atıp çıkıyorum.

Minecraft son oyuncu sunucusunda Build Battle oynanmaz 18+ içerik yapanlar hep kazanıyor ve reportlama sistemi yok küfür ve hile var sadece son oyuncu sunucusunda adalet yoktur para göz olmuşlar.

Hala 1.8'de kalmışlar ise ne olmuş? En iyi Minecraft sürümü o. Başka hangi sürümde kalmalarını beklerdin?
En hızlı tıklayan kazanır🤣. Hala eski kafadalar.

Eski kafa mı? Hayatında ne kadar PvP attında böyle konuşuyorsun? 1.8 sürümünün hızlı tıklamayla alakası yok. O sürümlerde PvP atmanın ana mantığı olta kullanmak ve karakterini doğru şekilde hareket ettirmektir. Eğer boğa gibi olta falan falan hiçbir şey kullanmadan rakibinin üstüne saldırırsan hele bir de hiç sağ sol yapmazsan tabii ki ölürsün ve hızlı tıklıyan kazanır o anda.

Hala 1.8'de kalmışlar ise ne olmuş? En iyi Minecraft sürümü o. Başka hangi sürümde kalmalarını beklerdin?
Minecraft'ın Minecraft olduğu zamanlar. Kesinlikle kötü değil yeni sürümler ama sadece yeni biome ve yaratıkların eklenmesinden sıkıldım. Yeni sürümler heyecan getirmiyor. Daha işe yarar veya oyuna anlam katacak şeyler ekleseler güzel olurdu.

Geri
Yukarı