Son zamanlarda karşıma istenmeyen reklamlar çıkıyor

KralTektir

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Karşıma sürekli istenmeyen reklamlar çıkıyor. Sürekli kadınların olduğu reklamlar. Bu reklamlardan artık gına geldi çünkü her reklam aynı. Sexy bir kadın ve bikini. Heh bir de bir duruş ekledik mi evet bunu şimdi her yere koyabiliriz. Mantığı ile yapılan reklamlar karşıma çıkmakta. Ve bir de bir reklamlar çıkıyor hepsi Rusça Rus kanalları falan çıkıyor karşıma YouTube'da ama YouTube'da konumumun Russia olmasından ve son dönemde Rus sitelere girdiğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Siz ne diyebilirsiniz?

YouTube'da konumumun russia olmasından ve son dönemde Rus sitelere girdiğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Siz ne diyebilirsiniz?

Bende de aynısı var hocam. Konum İspanya, dil İspanyolca ve girdiğim siteler ispanyol siteleri. Karşıma ispanyol reklamları çıkmaya başladı. Büyük ihtimalle onunla alakalı.

Karşıma sürekli istenmeyen reklamlar çıkıyor. Sürekli kadınların olduğu reklamlar. Bu reklamlardan artık gına geldi çünkü her reklam aynı. Sexy bir kadın ve bikini. Heh bir de bir duruş ekledik mi evet bunu şimdi her yere koyabiliriz. Mantığı ile yapılan reklamlar karşıma çıkmakta. Ve bir de bir reklamlar çıkıyor hepsi Rusça Rus kanalları falan çıkıyor karşıma YouTube'da ama YouTube'da konumumun Russia olmasından ve son dönemde Rus sitelere girdiğinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Siz ne diyebilirsiniz?
Hocam virüs taraması yaptırın Kaspersky ile bence ne olur ne olmaz belkide Adwareydi galiba yani reklam virüsü bulaşmış olabilir.

Hocam virüs taraması yaptırın Kaspersky ile bence ne olur ne olmaz belkide Adwareydi galiba yani reklam virüsü bulaşmış olabilir.
Bu sorun hem telefonda hem pcde. Tarama yaptım pcde bişi var mı diye bir sorun yoktu. Telefondan baktım hiç bişi gözükmüyor. Korsan bişide indirmedim.

Google'nin reklam politikası genel olarak hangi siteye sıklıkla girerseniz o sitenin tarzında reklam çıkartırlar. Siz böyle sitelere giriyor musunuz ? Tabi isterseniz söyleyin istemezseniz söylemeyin. Ancak arkadaşların dedikleri de olabilir.

Geri
Yukarı