Son zamanlarda neden sürekli Valorant konusu var?

Aynen öyle. Benim bilgisayarım kaldırmıyor ama kuzenimin bilgisayarından 2-3 el oynadım. Zula kadar kötü değil ama yinede pek güzel değil.
Ben 3-4 ay kadar ilk çıktığında oynadım kitlesi velet dediğimiz kitle ile dolmaya başladığı için gelişmeden bıraktım ve şu an girsem muhtemelen sinirden duvarları falan yumruklarım gereği yok LoL gibi toksik bir kitlesi var.

En büyük sebebi Vanguard. Adamlar öyle bir anti-hile yazılımı geliştirmiş ki resmen hileciye geçit vermiyor. Hiçbir oyun firması üzerine düşmezken Riot üzerine düşünce olumlu etkisi oldu.

En büyük sebebi Vanguard. Adamlar öyle bir anti-hile yazılımı geliştirmiş ki resmen hileciye geçit vermiyor. Hiçbir oyun firması üzerine düşmezken Riot üzerine düşünce olumlu etkisi oldu.
Bu konuda haklısınız ama bana kalırsa en çok tutulmasına sebep olan şey karakterlerine ülke ülke hikaye eklemesi oldu. Her yeni bir karaktere başka ülkeden olduğunu belirtip o ülkede dikkat çekiyor. Mesela bu yeni gelen karakter için denk geldiniz mi billmiyorum ama sokakta otobüs duraklarında falan Valorant posterleri koyuldu. Yani her yerden bir şey koparma peşindeler.

Bu konuda haklısınız ama bana kalırsa en çok tutulmasına sebep olan şey karakterlerine ülke ülke hikaye eklemesi oldu. Her yeni bir karaktere başka ülkeden olduğunu belirtip o ülkede dikkat çekiyor. Mesela bu yeni gelen karakter için denk geldiniz mi billmiyorum ama sokakta otobüs duraklarında falan Valorant posterleri koyuldu. Yani her yerden bir şey koparma peşindeler.
Sanırım "Dark orbit" oyununda da aynı şey yapıldı. Fragmanda türk karakterler gösterilmişti sanırım. Türk oyuncularını çekmek için.

Sanırım "Dark orbit" oyununda da aynı şey yapıldı. Fragmanda türk karakterler gösterilmişti sanırım. Türk oyuncularını çekmek için.
İş oyuncu çekmeye gelince çok alternatif var ama önemli olan onu elinde tutmak. Valorant bunu kolayca yapabiliyor çünkü LoL'den gelen bir prestiji var. DarkOrbit güzel oyuncu çekmişti ama zamana ayak uyduramadı hem tarayıcı üstünde kaldı hem de hilelerin tamamını bir gecede banlayıp kendi fişlerini çektiler. Hileleri kullanılmaya başladığı anda banlasalar bu kadar sert bir düşüş yaşamazlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı