Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hof

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ada
Merhabalar, Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor? Dinime göre Kur'an-ı Kerim'de lanetlenmiş bir şey. Oynayacağım oyundan aldığım kıyafetin firmasına kadar her yerde destek vermeye başladılar. Dini sakıncasını geçtim bu sağlık açısından hastalık, salgın çıkarabilir. Tehlikeli bir şey. Neden oyun firmaları, diğer firmalar destek veriyor? Açık konuşayım sevmediğim, destek vermediğim bir şey. Kadın erkek için, erkek kadın için yaratılmıştır. Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar, son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor? Dinime göre kur'an-ı Kerim'de lanetlenmiş bir şey. Oynayacağım oyundan aldığım kıyafetin firmasına kadar her yerde destek vermeye başladılar. Dini sakıncasını geçtim bu sağlık açısından hastalık, salgın çıkarabilir. Tehlikeli bir şey. Neden oyun firmaları, diğer firmalar destek veriyor? Açık konuşayım sevmediğim, destek vermediğim bir şey. Kadın erkek için, erkek kadın için yaratılmıştır. Yorumlarınızı bekliyorum.

Sevmek zorunda değilsiniz de bu kadar takmayın bence.

Merhabalar, Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor? Dinime göre Kur'an-ı Kerim'de lanetlenmiş bir şey. Oynayacağım oyundan aldığım kıyafetin firmasına kadar her yerde destek vermeye başladılar. Dini sakıncasını geçtim bu sağlık açısından hastalık, salgın çıkarabilir. Tehlikeli bir şey. Neden oyun firmaları, diğer firmalar destek veriyor? Açık konuşayım sevmediğim, destek vermediğim bir şey. Kadın erkek için, erkek kadın için yaratılmıştır. Yorumlarınızı bekliyorum.

Daha fazla oyuncu çekmek için. Şunun gibi düşün Valorant'a Türk ajan geliyor,

Çünkü kitle çekiyorlar. LGBT kitlenin çoğu zaten etrafa linç saçıyor onların fikrinde olmayanlara böyle yapınca kendi taraflarını bulmuş oluyorlar bence de gereksiz bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı