Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bir tek Call Of Duty Mobile'da gördüm.
Başka hangi oyunlarda var ki?
Kitle çekmek için olabilir.

Ben bir tek Call Of Duty Mobile'da gördüm.
Başka hangi oyunlarda var ki?
Kitle çekmek için olabilir.
Minecraft, Valorant, Fortnite, Rocket League gibi bir çok oyunda var. Anlamadığım şey sadece kitle çekmek için mi yapıyorlar?

Bir yere katılmıyorum. "kadın erkek için, erkek kadın için yaratılmıştır." günümüz gereği herkes istediğini yaşamakta özgür. Şahsen hoşuma gitmiyor ama saygı duyuyorum. Bence duymamız gerekiyor.

Bende saygı duyuyorum fakat konu ile alakam olmamasına rağmen konu ile tekrar bir bağ kuruyorum her yerde görüyorum kaçıyorum kovalıyor herkes saygı duysa keşke LGBT'li arkadaşlara rahat bıraksalar destek veya köstek amaçlı hiçbir şekilde eylem yapmasalar keşke.

İsteyen duyabilir, isteyen duymaz. Zorla değil ya hocam. Tabii insanların hayatına duyarım da bu kadarına duyamam.

İsteyen saygı duyar isteyen duymaz diyorsunuz. O zaman bu düşünceye göre kimse de sizin değerlerinize saygı duymak zorunda değil? Bu hoşunuza gider mi?

Bende saygı duyuyorum fakat konu ile alakam olmamasına rağmen konu ile tekrar bir bağ kuruyorum her yerde görüyorum kaçıyorum kovalıyor herkes saygı duysa keşke LGBT'li arkadaşlara rahat bıraksalar destek veya köstek amaçlı hiçbir şekilde eylem yapmasalar keşke.
Madem normal bir şey onlara göre. Neden her gün gözümüzün önüne sokuyorlar? Bu hoşuma gitmiyor işte.

İsteyen duyabilir, isteyen duymaz. Zorla değil ya hocam. Tabii insanların hayatına duyarım da bu kadarına duyamam.
Orası tabii öyle de sonuçta insanlar neden kendine zararı olmayan şeylere karşı bu denli düşmanlar anlamıyorum. Birisi gay ya da lezbiyen filan olunca ne oluyor sanki alıp da seni de zorla eşcinsel yapmıyor neticede.

İsteyen saygı duyar isteyen duymaz diyorsunuz. O zaman bu düşünceye göre kimse de sizin değerlerinize saygı duymak zorunda değil? Bu hoşunuza gider mi?
Hocam dinime göre saygı duyulmaması gereken bir şey. Saygı duyamayacağım bir şeye saygı duy demeyin. İslam dinine göre mümkün değil biliyorsunuz ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı