Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Madem normal bir şey onlara göre. Neden her gün gözümüzün önüne sokuyorlar? Bu hoşuma gitmiyor işte.

Maalesef ya reklam amacıyla ya da kitle çekme amacı ile yapıyor oyunlar markalar falan katlanacağız mecbur :D

Hocam tamam belki duyuyorsunuz ama benim için mümkün değil. Ayrıca saygı duymuyorum. Nefret ediyorum demedim.

İslam önce insanları insan olduğu için sev demez mi? Ayrıca tercih olmayan bir şey neden lanetlensin ya da kötü ilan edilsin?

Açıkcası saygı duymak istemiyorum, duymayı da düşünmüyorum. Düşüncelerime siz de saygı duymayabilirsiniz. Ama çoğu müslüman kişinin de benimle aynı düşünce de olduğunu düşünüyorum.
İslam önce insanları insan olduğu için sev demez mi? Ayrıca tercih olmayan bir şey neden lanetlensin ya da kötü ilan edilsin?
Kur'an-ı Kerim'de geçiyor bu.

İslam saygı dinidir. Keşke önce şunu bir öğrenseniz. Sizin dininiz sizedir. Başkalarınınki de başkalarınadır.

Bu kadar aşırı LGBT propagandası benim de hoşuma gitmiyor. Fakat saygı duyuyorum, yapabileceğim bir şey yok. Sizin de keza öyle olmalı. Destek vermeyip, kullanmayıp, oynamayabilirsiniz. Yeterli desteği görmeyince mecburen susacaklar, azalacaklar.

O değil de LGBT'ye bu denli verilen tepki şu ülkede keşke çocuk tecavüzcülerine de verilse keşke. İslam dinine göre LGBT vari şeyler mümkün değil de mesela tecavüz, özellikle de küçük yaştakilere tecavüz mümkün mü? Ülkemizde bu konuda neler neler oldu, üstü kapatıldı? Ona ne diyeceksiniz peki "müslüman" kardeşlerim? Özellikle konu sahibi ne diyecek bu konuda merak ediyorum.

Hocam insanların tercihlerinden dolayı zorbalığa uğramasını engelleyebilirsiniz bir problem yok fakat o insanın sırf tercihleri öyle diye de ünlü etmeniz saçma değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı