Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizde çok haklısınız. Peki bilmediğim için soruyorum, Translık veya Biseksüellikte mi aynı yola çıkıyor dinde? Bu konular hakkında ayet görmedim çünkü.

Sizde çok haklısınız. Peki bilmediğim için soruyorum, Translık veya Biseksüellikte mi aynı yola çıkıyor dinde? Bu konular hakkında ayet görmedim çünkü.
Transseksüel insanlar biyolojik cinsiyetlerinden değil karşı cinsiyetten olduklarını hissederler. Biseksüel insanlarsa hem erkeklerden hem kadınlardan hoşlanır. Sanırım evet yani (sorunuzu yanlış anladım kusura bakmayın).

Sizde çok haklısınız. Peki bilmediğim için soruyorum, translık veya biseksüellikte mi aynı yola çıkıyor dinde? Bu konular hakkında ayet görmedim çünkü.

Oradaki eş cinsellik kelimesinin altını çizerim.

Transseksüel insanlar biyolojik cinsiyetlerinden değil karşı cinsiyetten olduklarını hissederler. Biseksüel insanlarsa hem erkeklerden hem kadınlardan hoşlanır.
Eşcinselliği doğuştan gelen bir hastalık olarak varsayalım, bunun günahı oluyor mu acaba?

Hocam, dine göre lanetlenilen şeye saygı duyulabilir mi? Allah'ın yasakladığı şeye saygı duyulabilir mi?
Orada eşcinsel olma eylemini gerçekleştirme yasak diyor. Ki dinimizde hangi ırktan, mezhepten olursa olsun hoşgörülü olmamız istenilmiştir.

Hocam, dine göre lanetlenilen şeye saygı duyulabilir mi? Allah'ın yasakladığı şeye saygı duyulabilir mi?

Bilmem duyulabilir mi? Benim dinim değil. Allah'ın yasakladığı şeylere saygı duymayın diye bir ayet falan var mı onu soruyorum ben. Saygı duymanın ne demek olduğuna bir bakın isterseniz.

2016 da yaptıkları iğrenç yürüyüşü bilenler bilir. Kimse kusura bakmasın ancak toplumun huzurunu bozuyorlar. Kendi hallerinde ne yaparlarsa yapsınlar ancak bunları toplum içinde yapmaları yanlış ve gereken cezayı almalılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bazı siteler gerçekten abartıyor bunları. LGBT şahsen gram saygı duymuyorum ama bunu yapan firmalarda o kitleden bu şekilde prim kasma uğraşındalar.
Bence bunu yapan firmalardan bir şeyler almak günah olmaz tabii bu senin niyetine bağlı. Allah (c.c) senin niyetini bilir. Merak etme günah olmaz.

Hastalık sayarsak tedavisi olabileceği için evet günah olur.
O zaman günahı işleten Allah olur. Çünkü doğuştan gelen bir şey. Bana göre doğuştan olan şeyler günah olmaz. Çünkü yaratan Allah'tır. Biz hangi ülkede doğacağımıza karar veremiyorsak onlardan içindeki duyguya karar veremiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı