Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@cilginsharkysahilde Kızgın atmışsınız , şunu söylemek istiyorum toplum içinde yapılan edepsizlik değildir de nedir . Burada yazamıyorum yaptıklarını ban yerim muhtemelen . Hangimiz sokakta kıyafetsiz dolaşıyoruz ?

Transseksüel insanlar biyolojik cinsiyetlerinden değil karşı cinsiyetten olduklarını hissederler. Biseksüel insanlarsa hem erkeklerden hem kadınlardan hoşlanır. Sanırım evet yani (sorunuzu yanlış anladım kusura bakmayın).
Erkek kıza, kız erkeğe benzer şeyler yapmamalıdır. Bu da günahtır.
1624571926689.png

O zaman günahı işleten Allah olur. Çünkü doğuştan gelen bir şey. Bana göre doğuştan olan şeyler günah olmaz. Çünkü yaratan Allah'tır. Biz hangi ülkede doğacağımıza karar veremiyorsak onlardan içindeki duyguya karar veremiyor.
Öyle, ve her nadir görülen şey hastalık olmuyor.

Bundan önce kul hakkı yiyen insanları bitirelim. LGBT üyesi olanların hiç değilse bize zararı yok.

Onur Ayında olduğumuz için,şirketler farkındalık yaratmak amacıyla bunu yapıyorlar.

Peki birde benim açımdan düşünün, benim dinimde bu yasaklanmış bir şey. Dinimin lanetlediği bir şey, ben buna saygı duyduğum zaman sevap mı olacak mubah mı olacak?
İçinizde kızsınız ama vücudunuz erkek diyelim, burada hatanız ne olurdu?
Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum.

Katılıyorum. Normal olmayan bir şeyin bu şekilde normalleştirilmesi hiç hoşuma gitmiyor. Din ile falan da alakası yok bunun. Bu tür bireyler tedavi olmalı ve bu süreçte yardımcı olunmalı ama asla durumları normalleştirilmemeli.

Katılıyorum. Normal olmayan bir şeyin bu şekilde normalleştirilmesi hiç hoşuma gitmiyor. Din ile falan da alakası yok bunun. Bu tür bireyler tedavi olmalı ve bu süreçte yardımcı olunmalı ama asla durumları normalleştirilmemeli.
Din konusundan geçtim dediğiniz gibi normal değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı