Son zamanlarda niye oyun firmaları LGBT'yi logo yapıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bir şeyi anlamakta güçlük çekiyorum; tercih olsa ne olur? İlla elleri mahkum olmak zorunda mı? Kendi isteğiyle kararıyla tercih ederse itiraz mı edeceğiz?
Birde eşcinsellerin yaydığı hastalık nedir? Hetero insanların yaymadığı ancak LGBTİ bireylerin yaydığı hastalık mı var?
Zararları var.

Doğada böyle bir şey var mı?

Sen bu yaşamı ezberleyen birisi olabilirsin ama ben değilim. Yine de cevap vereceğim; evet doğa da bile var. Hani aslanlar bile hemcinslerine karşı ilgi duyabiliyor. Sen çıkıp sırf insan olduğun için, bir tane din'i kitap (süpheliyim okuduğuna dair) okuduğun için, özellikle başta ailen, sonra çevrende ki toplumdan ezberlediğin şeylerden dolayı bir aslanı bile yargılayamazsın, anladın mı ? Sen o gay'lerin anasısın ya da babası mısın ? Üzerlerinde ne gibi bir hakkın var ki ? İşiniz gücünüz hep eksik aramak. Neden ama biliyor musun ? Bak bu konuda senden asırlar önce var olan bir düşünür ne demiş. Bunu 1600'lü zamanlar da söylemiş. Sene 2021 ve hala anlayışı kıt olanlar var aramızda:

"Hiç kusurumuz olmasaydı, başkalarında kusurlar bulmaktan bu kadar zevk almazdık."​

Yakalamaca oynamak sizin için zevkli değil mi :) Ama birileri aynı şeyi yapıp sizi yakalamaya çalışınca bu sefer çıkıp "doğa da böyle bir şey var mı" diyerek saklanma içgüdüsüne kapılıyorsun. Yazık.

Televizyondan, haberlerden, internetten gordugunuz seyler yerine bir LGBT uyesi ile konusun ne kadar iyi insanlar oldugunu gorursunuz. Ayrica escinselligin tedavisi yok, kisinin kendi secimi.

Kimse seninle ayni seylere inanmak veya desteklemek zorunda degil ve bunun yuzunden yargilanmamali, bunu simdiden benimsemeye basla ileride yararli olur.

LGBT yuruyusleri kendilerine yapilan kotu seyleri protesto etmek amacli, hastalik yayma amacli degil. Isteselerde yapamazlar cunku bir hastalik degil.

Tiplere gel ya. Şimdi ben çıkıp Müslümanlar için "şizofrenler" desem konu direkt kapatılır. Ama şu insan müsveddesi çıkıp kafasına göre "hastalıklı insanlar" demeye çalışıyor. Ve moderatörler de cezalandırmıyor. Kardeşim siz Tanrı'nın varlığını elle tutulur şekilde kanıtlayabilir misiniz ? Hayır, o zaman siz şizofrensiniz. Çünkü şizofrenler olmayan şeyleri var olmuşcasına düşünür, ve inanır.

Tiplere gel ya. Şimdi ben çıkıp Müslümanlar için "şizofrenler" desem konu direkt kapatılır. Ama şu insan müsveddesi çıkıp kafasına göre "hastalıklı insanlar" demeye çalışıyor. Ve moderatörler de cezalandırmıyor. Kardeşim siz Tanrı'nın varlığını elle tutulur şekilde kanıtlayabilir misiniz ? Hayır, o zaman siz şizofrensiniz. Çünkü şizofrenler olmayan şeyleri var olmuşcasına düşünür, ve inanır.
Emrederseniz.
Hastalıklı olduğunu savunan sizsiniz, bana hastalıklı insanlar demeye çalıştığımı söylüyorsunuz. Bence bir tercih. İstemese yapmaz.

Televizyondan, haberlerden, internetten gordugunuz seyler yerine bir LGBT uyesi ile konusun ne kadar iyi insanlar oldugunu gorursunuz. Ayrica escinselligin tedavisi yok, kisinin kendi secimi.

Kimse seninle ayni seylere inanmak veya desteklemek zorunda degil ve bunun yuzunden yargilanmamali, bunu simdiden benimsemeye basla ileride yararli olur.
Kafamı dinleyip geldim ve bakayım dedim, LGBT seçim değildir. Seçim olursa bu günah olur ve saygı duymamakta haklı olurlar.
Bunun dışında doğru dedikleriniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı