Son Zamanlarda Uzun Süre Oynadığım 3 Oyun Önerisi

HasanALV

Hectopat
Daha fazla  
Bu konuda sizlere son zamanlarda uzun süre severek oynadığım 3 oyunu anlatacağım.

Slay The Spire
Rol bazlı kart oyunu. Steam üzerinden 25 TL ye satın alabilirsiniz. Kart oyunlarını sevmeyen birisi olarak, beni kart oyunu tutkunu yapan bir oyundur.
4 farklı karakter ile Spire a tırmanıyoruz ve karşımıza çıkan rastgele yaratık ve düşmanlar ile savaşıyoruz ve ödüller, dükkanlar ve sandıklar ile kendimizi geliştiriyoruz. Oyundaki diyaloglar ise oyunun gidişatını inanılmaz derecede etkiliyor. Yani düşünce ve dikkat gerektiren bir oyun.

Brawl Stars
Topdown, hızlı tempolu bir savaş oyunu. Google Play ve App Store üzerinden bedava indirebilirsiniz. Gerçek kişiler ile oynanan, çevrim içi, biraz çizgi film grafiklerini andıran ve çoğu yaştan insanın oynayabileceği basit bir oyun. Çeşitli kahramanlar ve hepsinin kendine has özellikleri ile meraktan 2 saat tuvaletten çıkarmayan bir yapıya sahip. Oyunda kutu açma sistemi var. İsterseniz kendiniz oyuna para vermeden gelişebilir ve karakterlerinizi yükseltebilirsiniz, isterseniz gerçek para ile bunları birkaç dakika içinde yapabilirsiniz. Yani oyun P2G (Pay to Grow) Fakat bu oyunda herhangi bir üstünlük sağlamıyor. Çok uzun süre oynayabileceğiniz bir mobil oyun.

Tabletop Simulator
FPS, istediğiniz masa oyununu oynayabileceğiniz bir simulasyon oyunu. Ara sıra arkadaşımla girip satranç, tavla, dama hatta Monopoly oynarım diye aldığım oyunun başından saatlerce kalkmadım. Yeni arkadaşlar edindim. Rastgele girdiğim bir satranç odasında 2:30 saatin ardından berabere biten bir oyunda Himari adında Japon bir arkadaşım oldu. Sonra oyunun VR ile oynanabildiğini görünce çıldırdım ve VR Set alma isteğim başladı. PC nin başından kalkmadan, arkadaşınızla istediğiniz masa oyununu oynayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı