Sona'dan Nefret Ediyorum

Sona çok güçsüz bir şampiyon. Tabi kasarsan, kimse önünde duramaz. Ama nedense sevilmedi gibi geliyor. Çünkü oyunlarda pek tercih edilmemeye başlandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni hero çıkar alayım, sayısı artar. İlk bir hafta binlerce User akın eder o şampiyona. Sonradan fantezi şampiyonu olarak kalır... Tüm şampiyonlar için gerekli değil tabii ki bu.

İnsanların çoğu Frag bağımlısı. Kill alamadıktan sonra, Win almak onlar için keyifsiz. Ama işe yarayan bir oyun olur kalır. (Biz hariç :))

Sona olsun, Soraka olsun, bu elemanlar anca arkadaşlarımla beraber oynadığım bir takımda kullanılacak şampiyonlar bence. Ben gidip de 30 tane Asist yapacağım diye Soraka'yı alamam oyun, göz zevkime aykırı Soraka. :D Onun için bu tarz şampiyonlar anca arkadaş ortamında alınır. Bir de can sıkıntısından. :)

Sona olsun, Soraka olsun, bu elemanlar anca arkadaşlarımla beraber oynadığım bir takımda kullanılacak şampiyonlar bence. Ben gidip de 30 tane Asist yapacağım diye Soraka'yı alamam oyun, göz zevkime aykırı Soraka. :D Onun için bu tarz şampiyonlar anca arkadaş ortamında alınır. Bir de can sıkıntısından. :)

Ben Soraka'nın oyunda olmasından taraf bir insandım, ta ki dün geceye kadar. Gerçekten oyun uzun sürüyorsa, mesela bizimki 73 dakika sürdü. Soraka takım savaşlarında çok kötü ve alınmamalı gerçekten... Resmen 4vs5 oluyor ve o dakikalarda minion bile zor kesiyor. :D

Genelde Riot yeni bir karakter çıkarırken, karakter diğer karakterlere göre baya bir güçlü oluyor. Diğer bir değişle OP oluyor. Ama ardından gelen Patch'le birlikte tabi karakter Nerf'lenir. O yüzden fazla can sıkıntısına gerek yok.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı