Sonic Studio 3 system is not supported hatası

swatbaba513

Centipat
Yer
İstanbul Gaziosmanpaşa/Sarıgöl
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bugün anakartımı kontrol ederken bu yazılımlara sahip olduğunu gördüm, indirdigim halde bana şu sorunu söylüyor:
''The current system is not supported, or the audio drivers has not been properly installed''
Ne yapmalıyım?

Anakart modelim ASUS Rog Strix B360-F Gaming.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ASUS'un sitesinden Driver'i indirdikten sonra PC yeniden başlat. Ardından Microsoft Store'dan İstek listesi - Microsoft Store burada Realtek Audio Console var onu indir kur. Aynı yerden Sonic Studio indir kur. Sonra başlat ayarlar kısmından Windows güncellemesini denetle. A-volute diye bir şey güncellenecek sonra Sonic Studio 3'ü kullanabilirsin.

Selamun aleykum hayırlı günler bu sorunu bende çözemedim ya ASUS Z390-F anakart. Ses Driver Kuruyor Ama Özelliklerini Kurmuyor. DDU İLE Kaldırdım Gene Olmadı .

Yazdığım şekilde yaparsan olacaktır bende ayni sorunu yaşıyordum
Selamun aleykum hayırlı günler bu sorunu bende çözemedim ya ASUS Z390-F anakart. Ses Driver Kuruyor Ama Özelliklerini Kurmuyor. DDU İLE Kaldırdım Gene Olmadı .
Ses driverini kurduktan sonra pc yeniden başlat ve yukarda verdiğim linkten Microsoft storedan ilgili yazilimlari indirip kurman ve sonra Windows güncellemesi ni denetle diyip güncellemen gerekiyor.

Son düzenleme:
Dostum ASUS'un sitesinden Driver'i indirdikten sonra PC yeniden başlat. Ardından Microsoft Store'dan İstek listesi - Microsoft Store burada Realtek Audio Console var onu indir kur. Aynı yerden Sonic Studio indir kur. Sonra başlat ayarlar kısmından Windows güncellemesini denetle. A-volute diye bir şey güncellenecek sonra Sonic Studio 3'ü kullanabilirsin.

ben bu driveri bir türlü bulamadım nerde acaba? konuyuda hortlatıyorum kusura bakmayın

Aynı hatayı almaya başladım, yöntemini deneyeceğim fakat mevcut kurulu driverları silmemiz mi gerekiyor anlamadım?

Geri
Yukarı