[Sonlanan Çekiliş] 3 adet Steam Dijital Hediye Kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@LastPlayer

Bir kereye mahsus kabul ediyorum. Hak gecmemesi adina bir dahaki cekilislerde ilk verilen hesap neyse o hesap üzerinden islem yapilacak.

Steam üzerinden arkadaslik istegi gönderdim.
Ahh be rust banlanmisti zaten çalınan hesbimda rust alacaktım yeniden

Merhaba arkadaşlar. Çekiliş sonuçları aşağıdaki gibidir.

Eki Görüntüle 1081438

@yika38 @LastPlayer @Aziz34OO

Kazanan arkadaşların 1 gün içinde Steam adreslerini paylaşması rica olunur. Aksi takdirde yedek talihliler ile irtibata geçilecektir.

Daha önce de belirttiğim gibi, Steam'de 3 gün boyunca arkadaş olduktan sonra, 4. gün hediyeleri ileteceğim. Hediyesini alan dilerse tekrar arkadaşlıktan çıkarabilir.

Herkese katılımı için teşekkür ediyorum.
Çok teşekkür ederim çekiliş için. :) Steam hesabım:

Kazanan diğer arkadaşları da tebrik ederim. :)

Merhaba arkadaşlar. Çekiliş sonuçları aşağıdaki gibidir.

Eki Görüntüle 1081438

@yika38 @LastPlayer @Aziz34OO

Kazanan arkadaşların 1 gün içinde Steam adreslerini paylaşması rica olunur. Aksi takdirde yedek talihliler ile irtibata geçilecektir.

Daha önce de belirttiğim gibi, Steam'de 3 gün boyunca arkadaş olduktan sonra, 4. gün hediyeleri ileteceğim. Hediyesini alan dilerse tekrar arkadaşlıktan çıkarabilir.

Herkese katılımı için teşekkür ediyorum.

Selam.

@LastPlayer

Hesabinizda VAC yasaklamasi mevcut. Katilim sartlarini karsilamadiginiz için maalesef hediyeyi size veremeyecegim.

Buyurun: Steam Community :: 'Aziz has won.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda tekrar çekiliş yapacak mısınız?

Aklima estikce yapiyorum. Su an aklimda tekrar cekilis yapmak yok. Genelde Steam indirimlerine yakin bir zamanda cekilis düzenliyorum.
@Aziz34OO

Bugün son gün. Davetiyeyi kabul etmezseniz hediyeyi yedek talihlilerden birine vereceğim.
@Aziz34OO

Sizden cevap bekliyorum. Gün içinde eklerseniz memnun olurum.
@byngmzz

Kazanan kişi irtibata geçmediği için yedek talihliler arasında tekrar bir çekiliş yaptım. Siz kazandınız.

Steam adresini iletirseniz memnun olurum.

Son düzenleme:
Aklima estikce yapiyorum. Su an aklimda tekrar cekilis yapmak yok. Genelde Steam indirimlerine yakin bir zamanda cekilis düzenliyorum.
@Aziz34OO

Bugün son gün. Davetiyeyi kabul etmezseniz hediyeyi yedek talihlilerden birine vereceğim.
@Aziz34OO

Sizden cevap bekliyorum. Gün içinde eklerseniz memnun olurum.
@byngmzz

Kazanan kişi irtibata geçmediği için yedek talihliler arasında tekrar bir çekiliş yaptım. Siz kazandınız.

Steam adresini iletirseniz memnun olurum.
Steam Community :: Airon
Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı