Hediye [Sonlandı] 1 kişiye 800 TL Steam cüzdan kodu

flayzeraynx

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
UI/UX Architect
Diger konu bitmeden hemen yenisine gecelim :)

Bu sefer sadece Tema vakfi'na bagis kurali yerine, sizin belirleyeceginiz en az 50tl'lik bir bagis (vakif olur, fidan olur, sokak hayvani beslersiniz, ac birisine yemek ismarlarsiniz, ihtiyaci olan birisine alisveris yaparsiniz.. v.s.). Neresi oldugu fark etmez. Temasi iyilik oldugu surece ve ispat edebildiginiz surece her sey kabul.

Gelelim katılım şartlarına:
  • En az 100 mesaj
  • Bu mesaj yayımlandıktan sonra üye olanlar sayılmayacak
  • Onlarca kez mesaj atıp 'katılıyorum" da yazsanız sadece 1 kez yazmış olanları sayacağım.
  • Belirleyeceğiniz bir vakfa en az 50 TL'lik bir bağış.
Yaptiginiz bagisin/iyiligin ekran görüntüsünü mesajınıza ekledikten sonra sadece ve sadece şunlardan birini yazmanız yeterli: Katıldım, katılıyorum. Noktalama işareti olsa da olur olmasa da, siz bilirsiniz. Ayrica herhangi bir yerden alıp ekmiş olduğunuz bir fidanın kendisini ve faturasını yan yana koyarak ve katılım mesajınızı ekleyerek de çekilişe katılabilirsiniz.

Bu en önemli şartı yerine getirmeyeni çekilişe katmayacağımın altını bir kez daha çiziyorum.

Sizden ricam, su kadarcik rakam icin sahtecilik yapmaya calismayin, karma bir sekilde sizi bulur ;)

Cekilisi 30 Agustos 2022, Saat 20:30'da yapacagim. Sonuclari da her zamanki gibi en kisa zamanda aciklamaya calisacagim.

Herkese iyi haftasonlari.
Ozzy

Son düzenleme:
Şunu sormak istiyorum kendi adıma konuşmam gerekirse sokak hayvanlarına yardım ediyorum fakat ben fişi taşımam çöpe atarım keza gösteriş için bu tarz durumlarında fotoğrafını yemek paylaşırken vs çekmiyorum amacım hayvanların daha kolay bir hayat yaşaması, içerik üreticisi olsaydım muhtemelen çekerdim. Hayatım boyunca da bir vakıfa para yardımında bulunmadım. İnternetteki geçmişteki siparişlerimi de katılmak için gösterebilir miyim? Sonuç olarak 50 TL olmasa da 3000 üstü TL harcama yaptım.

Olabilir, biri cikip da ben buna itiraz ediyorum, adil degil demedigi surece sorun olmaz bence.
Şunu sormak istiyorum kendi adıma konuşmam gerekirse sokak hayvanlarına yardım ediyorum fakat ben fişi taşımam çöpe atarım. Hayatım boyunca da bir vakıfa para yardımında bulunmadım. İnternetteki geçmişteki siparişlerimi de katılmak için gösterebilir miyim? Sonuç olarak 50 TL olmasa da 3000 üstü TL harcama yaptım.

Arkadaşıma internetteki popüler bir uygulamadan yemek sipariş etmiştim. Uygulamada harcamam görünüyor ve ev adresim dışında bir yere gittiği için adres konusunda da ispat edebilirim. Umarım bu sayılıyordur.

Arkadaşıma internetteki popüler bir uygulamadan yemek sipariş etmiştim. Uygulamada harcamam görünüyor ve ev adresim dışında bir yere gittiği için adres konusunda da ispat edebilirim. Umarım bu sayılıyordur.
Yok artık daha neler, eşe dosta ısmarlananlar sayılmamalı, çok çakallık döner yoksa.

Sadece kurum bağışı SS'iyle ya da fidan/mama faturasıyla katılım sağlanmalı bence.

1661024587944.png

Aha bu da benimki, Arch Linux'a attığım çay parasıyla çekilişe ben de katılıyorum 🤣

Diger konu bitmeden hemen yenisine gecelim :)

Bu sefer sadece Tema vakfi'na bagis kurali yerine, sizin belirleyeceginiz en az 50tl'lik bir bagis (vakif olur, fidan olur, sokak hayvani beslersiniz, ac birisine yemek ismarlarsiniz, ihtiyaci olan birisine alisveris yaparsiniz.. v.s.). Neresi oldugu fark etmez. Temasi iyilik oldugu surece ve ispat edebildiginiz surece her sey kabul.

Gelelim katılım şartlarına:
  • En az 100 mesaj
  • Bu mesaj yayımlandıktan sonra üye olanlar sayılmayacak
  • Onlarca kez mesaj atıp 'katılıyorum" da yazsanız sadece 1 kez yazmış olanları sayacağım.
  • Belirleyeceğiniz bir vakfa en az 50 TL'lik bir bağış.
Yaptiginiz bagisin/iyiligin ekran görüntüsünü mesajınıza ekledikten sonra sadece ve sadece şunlardan birini yazmanız yeterli: Katıldım, katılıyorum. Noktalama işareti olsa da olur olmasa da, siz bilirsiniz. Ayrica herhangi bir yerden alıp ekmiş olduğunuz bir fidanın kendisini ve faturasını yan yana koyarak ve katılım mesajınızı ekleyerek de çekilişe katılabilirsiniz.

Bu en önemli şartı yerine getirmeyeni çekilişe katmayacağımın altını bir kez daha çiziyorum.

Sizden ricam, su kadarcik rakam icin sahtecilik yapmaya calismayin, karma bir sekilde sizi bulur ;)

Cekilisi 30 Agustos 2022, Saat 20:30'da yapacagim. Sonuclari da her zamanki gibi en kisa zamanda aciklamaya calisacagim.

Herkese iyi haftasonlari.
Ozzy
Geçende katıldığım zaman çıkmamıştı. Bu sefer çok umutlu değilim. :(

Yok artık daha neler, eşe dosta ısmarlananlar sayılmamalı, çok çakallık döner yoksa.

Sadece kurum bağışı SS'iyle ya da fidan/mama faturasıyla katılım sağlanmalı bence.

Eki Görüntüle 1492397

Aha bu da benimki, Arch Linux'a attığım çay parasıyla çekilişe ben de katılıyorum 🤣
Bu sayılıyorsa ben de katılayım. 🤣🤣
Özgür yazılımı destekleyelim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı