Kitap [Sonlandı] 10 adet Dünya Klasiği kitap 22 TL

1640273044340.png

Sağ üstte neden böyle yazdı anlamadım, sanırım 10 tane tek pakette olunca tek kutu sayılmıyor.

Ya okuyorum ama sadece gece yatarken 25 sayfa ama eğer cumartesi pazar olursa sabahta okuyorum az yani öyle çok değil.

Olsun kardeşim bende az okuya okuya başladım az oku yine oku sonuçta bir şey öğreniyorsun sana bir tavisye vereyim robinson crusore oku bana kitap okumayı sevdiren kitap ilk okumaya çalıştığımda kendime okuma alışkanlığı getirmek için başladım hiç okumak istemezdim bu kitabı resim yok yazılar çok küçük çok fazla yazı ve sayfa vardı ama bir okudum içinde kayboldum o kadar severek ve dolu dolu okudum ki aylar önce bitirdim halen kitabı anlatabilirim.

Peki arkadaşlar. Kitap okuma alışkanlığı olmayan, 3-5 romanı yarıda bırakmış biri olarak sizce almalı mıyım ? Şans vermeli miyim ? Akıcı bir şekilde beni çekebilecek kitaplar mı ?

Peki arkadaşlar. Kitap okuma alışkanlığı olmayan, 3-5 romanı yarıda bırakmış biri olarak sizce almalı mıyım ? Şans vermeli miyim ? Akıcı bir şekilde beni çekebilecek kitaplar mı ?
Klasikler genel anlamda okunması gereken kitap haline gelmiş kitaplar zaten. Ancak okuyarak ne tür kitap sevdiğini anlayabilirsin. Neredeyse herkes okumayı sever ama sevdiği tür kitapları bulamadan okumaktan vazgeçiyor çoğu insan.

Kişiden kişiye değiştir ama bana soracak olursan Satranç, Dr. Jekyll ve Zaman Makinesi'ni başta oku derim. Akıcı ve "elden düşürülemeyen" türde kitaplar.

Yeni konular

Geri
Yukarı