[Sonlandı] [Hediye] 3 adet Steam Dijital Hediye Kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleme:
Arkadaşlar, maalesef Steam ödeme yaparken sorun çıkarıyor. Bu sorunu çözebilmem için ise Steam Destek ile irtibata geçmem gerek. Eğer cevap gelmeden önce çözülecek olursa hediyelerinizi çok geçmeden sizlere ileteceğim.

Aldığım hata şu şekilde;

Steam hata.png

Kusura bakmayın.

Arkadaşlar, maalesef Steam ödeme yaparken sorun çıkarıyor. Bu sorunu çözebilmem için ise Steam Destek ile irtibata geçmem gerek. Eğer cevap gelmeden önce çözülecek olursa hediyelerinizi çok geçmeden sizlere ileteceğim.

Aldığım hata şu şekilde;

Eki Görüntüle 1318950

Kusura bakmayın.
Sıkıntı değil hocam, umarım düzelir teşekkürler.

Sıkıntı değil hocam, umarım düzelir teşekkürler.

Ayni ödeme yöntemiyle Dying Light 2 satin alirken de sorun cikmisti. Bu sefer de bu sorunla karsilastim. Baska ödeme yöntemi kullanamayacagim icin destek ekibinden gelecek cevabi beklemek durumundayim. Biraz gecikecek olsa da hediyelerinizi cebinizde bilin.

Ayni ödeme yöntemiyle Dying Light 2 satin alirken de sorun cikmisti. Bu sefer de bu sorunla karsilastim. Baska ödeme yöntemi kullanamayacagim icin destek ekibinden gelecek cevabi beklemek durumundayim. Biraz gecikecek olsa da hediyelerinizi cebinizde bilin.
Estağfurullah hocam sorun değil, ayrıca ilginiz için çok teşekkürler.

Merhaba arkadaslar. Destekten gelen cevaptan sonra fark ettim ki, Türkiye'de yasayan kisilere hediye karti yollarken bu hatayi aliyorum. Almanya'da yasayan birine göndermek isteyince ise sorun cikmiyor. Bunun önceden herhangi bir kisitlamasi yoktu. Simdi neden sorun cikariyorlar anlamadim.

Bana hediye karti yerine direkt oyunu hediye olarak göndermemi söylüyorlar. Bunu yapinca da "Bu hesapta Steam hesaplarının ticari amaçla kullanılması durumuyla eşleşen hediye gönderme aktivitesi saptadık" diye yasaklamayi cakiyorlar. Anlamadim gitti.

Su an sorunu cözmeye calisiyorum. Beklettigim icin özür dilerim.

Steam.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı