[Sonlandı] [Hediye] 3 adet Steam Dijital Hediye Kartı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu hatayi alan sadece ben degilmisim. Her ne kadar resmi bir aciklama olmasa da muhtemelen Valve'in uyguladigi aptal bir kisitlamadan kaynaklaniyor. Dediklerine göre Türk lirasinin deger kaybetmesinden dolayi kaynaklaniyormus. Ayni sorun Arjantin'de yasayan kisilerde de oluyormus. Ne alaka anlamadim. Hem böyle bir secenek sunuyorlar, hem de kisitlama getiriyorlar.

Aldigim bilgiye göre Türkiye ve Arjantin'e dijital hediye karti yollama secenegi kisitlanmis. Tabii kullanici tarafindan verilen bir bilgi oldugu icin henüz kesin olup olmadigini bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Reddit'te acilan bir konu.
Hocam o zaman yapacak bir şey yok gibi, ya mantıklı olan Steam cüzdan kodu atmak ya da herhangi bir e pin sitesi için hediye kartı atmak.

70 TL degerinde cüzdan kodu gönderecegim herkese. Umarim sorun cikmaz.

@DaTTeBayoTheFrog

Uygun mu sizin icin? Düsündürücü ifadesi birakmissiniz da, merak ettim. 74 TL degerinde kod gönderme sansim yok. 50 TL ve 20 TL mevcut. Farkli birimde gönderemeyecegim icin mecburen TL olarak gönderecegim.

Son düzenleme:
@reptile
Siz bilirsiniz hocam. Sizi zor duruma sokacaksa gönermeseniz bile sorun olmaz.
Kodu aldım. Kendisine teşekkür ederim.
Ekran görüntüsü 2022-03-02 162500.png

Son düzenleme:
70 TL degerinde cüzdan kodu gönderecegim herkese. Umarim sorun cikmaz.

@DaTTeBayoTheFrog

Uygun mu sizin icin? Düsündürücü ifadesi birakmissiniz da, merak ettim. 74 TL degerinde kod gönderme sansim yok. 50 TL ve 20 TL mevcut. Farkli birimde gönderemeyecegim icin mecburen TL olarak gönderecegim.
Bana uyar hocam.
Cüzdan kodlarını hocam gönderdi, çok teşekkür ediyorum ilgisi için.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı