[Sonlandı] MSI R7 250 çekilişi

Katılıyorum.

Ekran kartım çok eski (128 mb) ve geçen hafta bozuldu. CS:GO'yu bırakın Cs 1.6'da bile düşük FPS veriyordu.

Mesaiyi yeni bitirebildim. Şimdi hazırlamaya başlıyorum.

Düzenleme: Ne acayip nickler var, vallahi yazarken zorlanıyorum :D
Mesaiyi yeni bitirebildim. Şimdi hazırlamaya başlıyorum.

Düzenleme: Ne acayip nickler var, vallahi yazarken zorlanıyorum :D
Arkadaşlar tüm listeyi ss alacaktım ama 144 katılım var, fazla zahmetli yarıda bıraktım ss almayı. Doğrudan kazananı belirleyip ekran görüntüsü aldım. Kazanan @Hybrid Theory , iletişim için Discord veya İnstagram adresi öğrenebilir miyim?

Not: Yedek kazananlar, asıl kazanana ulaşamama, kazananın hali hazırda yeterli bir sistemi olması, keyfi katılım vs.vs. gibi durumlarda pas geçip diğer kazananı belirlemek için var.

@Hybrid Theory bu arada kazananların ulaşması için 24 saat mevcut, yarın 21:50'ye kadar ulaşım sağlayamazsam yedek 1. kazanandan devam edeceğim.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 94
  • 2.png
    2.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 79
  • 3.png
    3.png
    4,6 KB · Görüntüleme: 73
  • 4.png
    4.png
    4,4 KB · Görüntüleme: 75
  • 5.png
    5.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 82
  • kazanan.png
    kazanan.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 89
Son düzenleme:
Arkadaşlar tüm listeyi SS alacaktım ama 144 katılım var, fazla zahmetli yarıda bıraktım SS almayı. Doğrudan kazananı belirleyip ekran görüntüsü aldım. Kazanan @Hybrid Theory, iletişim için Discord veya Instagram adresi öğrenebilir miyim?

Hocam yarısını yazdıktan sonra yarısını yazmamanız bize hakaret olur resmen. Adaletli olmadı bence.

Geri
Yukarı