[Sonlandı] MSI R7 250 çekilişi

Hocam yarısını yazdıktan sonra yarısını yazmamanız bize hakaret olur resmen. Adaletli olmadı bence.
Yarısını yazdım yarısını yazmadım demedim. Sadece yarısının ekran görüntüsünü aldım dedim. Konuyu incelersen zaten katılım yapan kişi sayısı 144.

Mesaiyi yeni bitirebildim. Şimdi hazırlamaya başlıyorum.

Düzenleme: Ne acayip nickler var, vallahi yazarken zorlanıyorum :D

Arkadaşlar tüm listeyi ss alacaktım ama 144 katılım var, fazla zahmetli yarıda bıraktım ss almayı. Doğrudan kazananı belirleyip ekran görüntüsü aldım. Kazanan @Hybrid Theory , iletişim için Discord veya İnstagram adresi öğrenebilir miyim?

Not: Yedek kazananlar, asıl kazanana ulaşamama, kazananın hali hazırda yeterli bir sistemi olması, keyfi katılım vs.vs. gibi durumlarda pas geçip diğer kazananı belirlemek için var.

@Hybrid Theory bu arada kazananların ulaşması için 24 saat mevcut, yarın 21:50'ye kadar ulaşım sağlayamazsam yedek 1. kazanandan devam edeceğim.
Yedekte olsa en azından bir tane çekiliş kazandım. Kazanan arkadaşa hayırlı olsun.

Yarısını yazmadi zannetim sağ olun.
Yok hocam yok. 144 katılım, her bir ekran görüntüsüne 6 kişi sığdırabiliyorum bu da 24 farklı ekran görüntüsü almam demek oluyor. Teker teker hepsiyle uğraşmak fazla zahmetli geldi. Aslında yarısına kadar almıştım 12 ekran görüntüsü fakat sonra hem forumda kirlilik hem bana eziyet diye yarıda bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı