Çözüldü SonOyuncu kaldırılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Client'ı açtıktan sonra ayarlar kısmına gidin. Orada ekran görüntülerini göster gibi bir şey olacak. O sizi oyun dosyalarının olduğu yere götürür. Oradan bir kaç geri gelerek ana dizini bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Bulduktan sonra terminal ile rm -r klasör-adı yapabilirsiniz.
Bu işlem sudo gerektirebilir mi emin değilim. Silmezse sudo ile denersiniz.

Client'ı açtıktan sonra ayarlar kısmına gidin. Orada ekran görüntülerini göster gibi bir şey olacak. O sizi oyun dosyalarının olduğu yere götürür. Oradan birkaç geri gelerek ana dizini bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Bulduktan sonra terminal ile rm -r klasör-adı yapabilirsiniz.
Bu işlem sudo gerektirebilir mi emin değilim. Silmezse sudo ile denersiniz.

Ben zaten Client açılmadığı için kaldırmak istiyorum.

Ben zaten Client açılmadığı için kaldırmak istiyorum.
Client açılmıyorsa oyun dosyaları kurulamış demektir. Ama Dosyalar kurulduktan sonra oyun başlamıyor diyorsanız şunu deneyebilir misiniz?
whereis /.sonoyuncu Windows'ta oyun dosyaları .sonoyuncu adında bir klasörde tutuluyor. Burada da böyleyse klasör yolunu size gösterecektir.

Client açılmıyorsa oyun dosyaları kurulamış demektir. Ama dosyalar kurulduktan sonra oyun başlamıyor diyorsanız şunu deneyebilir misiniz?
whereis /.sonoyuncu Windows'ta oyun dosyaları. SonOyuncu adında bir klasörde tutuluyor. Burada da böyleyse klasör yolunu size gösterecektir.

1638632949485.png

Nerede bilmiyorum.
Client açılmıyorsa oyun dosyaları kurulamış demektir. Ama dosyalar kurulduktan sonra oyun başlamıyor diyorsanız şunu deneyebilir misiniz?
whereis /.sonoyuncu Windows'ta oyun dosyaları. SonOyuncu adında bir klasörde tutuluyor. Burada da böyleyse klasör yolunu size gösterecektir.

1638633477844.png

Hocam kurulum dosyasının içinde bu metin belgesini buldum ve bu konumlarda bu uygulamaya ait şeyler çıktı. Bende sildim. Ama başlat menüsüne yazdığımda hala çıkıyor. Bastığımda tepki vermiyor. Bunu nasıl silebilirim?

Son düzenleme:
Pamac paket yöneticisindede bulamadım kaldırmak istiyorum çünkü açılmıyor. Nasıl kaldırabilirim?
Manjaro Xfce kullanıyorum.
Makefile dosyasına göre kaldırmanın yolunu buldum:
Oyun /usr ve /usr/local içerisinde dosyalara sahip.

Terminal'i açın, sözlü yapacağım!
Bash:
sudo rm /usr/local/share/applications/sobootstrap.desktop
sudo rm /usr/local/bin/sobootstrap
sudo rm /usr/local/share/pixmaps/sobootstrap.png

Siteden indirince bir Makefile dosyası var ve buralara dosyalar oluşturuyor kurulum için. Bunları silersen gidecektir. Tabii Bootstrap farklı şeyler oluşturuyor mu bilmiyorum, bunu yapınca da kalırsa ls /usr/local/share/applications çıktısı at oradan bulayım.

Dosya buydu, bunları yüklüyordu:
Makefile:
ifneq ("$(wildcard /usr/local)","")
PREFIX ?= /usr/local
else
PREFIX ?= /usr
endif

default:
    # Run "sudo make install" to install the application.
install:
    install -Dm00644 usr/local/share/applications/sobootstrap.desktop $(DESTDIR)$(PREFIX)/share/applications/sobootstrap.desktop
    install -Dm00755 usr/local/bin/sobootstrap $(DESTDIR)$(PREFIX)/bin/sobootstrap
    install -Dm00644 usr/local/share/pixmaps/sobootstrap.png $(DESTDIR)$(PREFIX)/share/pixmaps/sobootstrap.png

Yeni konular

Geri
Yukarı