SonOyuncu yükleme ekranı %50'de donuyor

İşletim sistemi
Windows 7

MeWFX

Hectopat
Daha fazla  
Bilmedigim bir nedenle böyle oldu. 1 saat bekledim açılmadı. Hep %50'de kaldı. Bazen olmuyor, bazen oluyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Korsan sunucularda, korsan Minecraft ile oynamak yerine orijinal Minercraft alıp sonrasında orijinal sunucularda oynarsanız böyle bir sorun yaşamazssınız.

Artı -5 Eksi
Moderatörleri anlamak cidden güç. Bazen CraftRise ve SonOyuncu'yu crack sayıyorlar, hatta makale ile bile destekliyorlar:

Bu konuya gelince onaylanmış ama. Onaylandığına göre konu sahibinin ilk korsan konusuna destek verildiği için yardım edeceğimizi varsayıyorum. Bu tip konular birkaç kere daha onaylanmıştı. Eğer öyle değilse lütfen korsana destekten ban atmayın, konu onaylandığına göre benim bir suçum yok.

%appdata% yazıp oradan ".sonoyuncu" yazan klasörü silin. Daha sonra sitesinden tekrar indirerek kurulum yapın. Olmazsa, Java sürümünüzü güncelleyin tekrar deneyin.

Artı -1 Eksi
Korsan sunucularda, korsan Minecraft ile oynamak yerine orijinal minercraft alıp sonrasında orijinal sunucularda oynarsanız böyle bir sorun yaşamazssınız.

Nasıl korsan değil? Fiyatını bilmiyorum fakat oyunu satın almadan oynuyorsunuz bu korsana girer.
Virüs çıkmamış olması korsan olmadığı anlamına gelmez. Torrent'ten film indirseniz de virüs çıkmayabilir mesela.

SonOyuncu bir server ve SonOyuncu Client'i var. Başka türlü girilmiyor, illaki indirilmesi gerekiyor.

SonOyuncu bir server ve SonOyuncu Client'i var. Başka türlü girilmiyor, illaki indirilmesi gerekiyor.
Bu forumda korsan ilan ettiler, EULA'yı kabul etmiyormuşuz falan.

Konu onaylandığına göre ilk korsan konunuza destek verebiliyoruz, saçmalık ama neyse onaylanmış işte. Üstte çözümü yazdım, deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı