Sons of the Forest 2021 yılında geliyor!

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Geliştirici Endnight Games, Sons of the Forest'ın ikinci resmi fragmanını yayınladı ve oyunun 2021'de çıkış yapacağını doğruladı.

Sons of the Forest, 2014'te erken erişime açılan ve tam sürümü 2018'de çıkan açık dünya hayatta kalma korku oyunu The Forest'ın devam oyunu. Şimdilik oyun hakkında pek bir bilgi yok. Steam sayfası ve oyunun resmi sitesi de henüz açılmış değil.

Endnight Games, yeni fragmanın oyunun şu anda bulundukları geliştirme sürümünden gerçek zamanlı olarak kaydedildiğini belirtti.
1608811074382.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geliştirici endnight Games, sons of The Forest'ın ikinci resmi fragmanını yayınladı ve oyunun 2021'de çıkış yapacağını doğruladı.

Sons of The Forest, 2014'te erken erişime açılan ve tam sürümü 2018'de çıkan açık dünya hayatta kalma korku oyunu The Forest'ın devam oyunu. Şimdilik oyun hakkında pek bir bilgi yok. Steam sayfası ve oyunun resmi sitesi de henüz açılmış değil.

Endnight Games, yeni fragmanın oyunun şu anda bulundukları geliştirme sürümünden gerçek zamanlı olarak kaydedildiğini belirtti.
Eki Görüntüle 798513
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem gereksinimlerini merak ettim oyunun.

Şu oyunun fragmanını Forest oynayıp bitirdiğim arkadaşımla gördükten sonra epey hype olmuştum. Umarım bir No Man's Sky vakası olmaz.

Daha ne olsun GTA:SA haritası mı yapsınlar? 😅
Mesela finale gitmek için çok uğraşalım ve nasıl bir yere gitmemiz gerektiğini hemen görmeyelim. Şimdiki oyunda başlarken görüyorum bitiş yerini.

Bu oyunun hikayesi ne olacak acaba onu çok merak ediyorum.
Önceki oyunun daha eski zamanına gidip deney yapan bilim adamlarını almaya giden bir askeri timi anlatıyor olabilir mi? Yoksa daha ilerisine gidip aynı olaylar vuku bulunca adaya müdahale etmeye giden bir askeri tim mi?

Bu oyunun hikayesi ne olacak acaba onu çok merak ediyorum.
Önceki oyunun daha eski zamanına gidip deney yapan bilim adamlarını almaya giden bir askeri timi anlatıyor olabilir mi? Yoksa daha ilerisine gidip aynı olaylar vuku bulunca adaya müdahale etmeye giden bir askeri tim mi?
Diğer ihtimal gerçekten olabilir bence. 2. Dediğin.

Diğer ihtimal gerçekten olabilir bence. 2. Dediğin.
Biraz araştırdım trailer'dan çıkarılan şunlar.
Oynadığımız karakter Timmy, önceki bulunduğumuz ada hakkında epey araştırma yapmış, oyun sonu duvarında görmüştük haritayı. Önceki oyunda girdiği o makinenin etkisi hala gözüküyor üzerinde ama mutanta dönüşmemiş, arada kalmış gibi bir şey. Yanında bir SWAT timi ile bilinmeyen bir adaya doğru gidiyorlar ve helikopter düşüyor, devamında hayatta kalmaya çalışıyorlar. Bu adaya büyük ihtimalle bilerek gidiliyor diye düşünüyorum, araştırma için sırf. Şimdilik trailer'dan ve önceki oyunun sonuyla birleştirdiğimizde çıkan sonuçlar bunlar, ek trailer yayınlanırsa yeni şeyler ortaya çıkabilir.

Geri
Yukarı