Sonunda HP 15S-FQ2045NT model laptop alıyorum

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet bu son laptop veya bilgisayar toplama konum olacak muhtemelen, 1 yıl kadar beklemenin sonunda laptop alıyorum.

Laptop özellikleri:
  • HP 15S-FQ2045NT
  • i3 1115G4.
  • 4 GB 2666MHz RAM
  • 11.nesil için UHD grafik (RX550 muadili)
  • 256 GB NVMe SSD.

Heyecanlıyım, sabırsızım, hislerimi anlatmak zor, ilk DDR4 deneyimim olacak, CS:GO, ETS 2, LoL vs oynamak için aldım zaten pil ömrü 11 saate kadar gidiyor diye duydum. Film izlemek, maç izlemek, ders falan falan için iş görür, bendeki 120GB SSD'yi de eklerim, bir de 8 GB RAM eklerim al sana Gaming notebook. Bir hayırlı olsun alırım dostlar, size mutluluğumu paylaşmak istedim, Allah size daha iyisini versin umarım gönlünüzce bir bilgisayarınız olur. :)

Evet bu son laptop veya bilgisayar toplama konum olacak muhtemelen, 1 yıl kadar beklemenin sonunda laptop alıyorum.

Laptop özellikleri:
  • HP 15S-FQ2045NT
  • i3 1115G4.
  • 4 GB 2666MHz RAM
  • 11.nesil için UHD grafik (RX550 muadili)
  • 256 GB NVMe SSD.

Heyecanlıyım, sabırsızım, hislerimi anlatmak zor, ilk DDR4 deneyimim olacak, CS:GO, ETS 2, LoL vs oynamak için aldım zaten pil ömrü 11 saate kadar gidiyor diye duydum. Film izlemek, maç izlemek, ders falan falan için iş görür, bendeki 120GB SSD'yi de eklerim, bir de 8 GB RAM eklerim al sana Gaming notebook. Bir hayırlı olsun alırım dostlar, size mutluluğumu paylaşmak istedim, Allah size daha iyisini versin umarım gönlünüzce bir bilgisayarınız olur. :)
Hayırlı olsun. İyi günler de kullan.

Hayırlı olsun. Ne kadara aldınız? :)

Laptop'dan memnun musunuz? Bende almayı düşünüyorum.

Hocam geldi ama hedefiniz en fazla CS:GO oynamaksa çok fazla geliyor. Laptopu anneme verdim kullansın diye zaten o aldı. Genel olarak memnunum GPU'su RX550 muadili bir şaheser. APU toplama kararı aldım şahsen.
Hayırlı olsun bende bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Sizin aldığınızı mı almak daha mantıklı bu attığımı mı almak daha mantıklı? (oyun oynamayacağım) https://www.hepsiburada.com/dell-vo...sinabilir-bilgisayar-fb05w82n-pm-HB000011DMBH

Hocam HP olanı alın USB'ye Windows yazdırın kurun. Bir 4 GB RAM daha eklerseniz Dell'i ikiye katlar her türlü. i3 1005G1 ile i3 1115G4 kıyaslanamaz.
Mütlaka dediğimi yapın, windıws yazdıramam dersen internette 70 80 TL'ye USB'ler var hazır.

Yeni konular

Geri
Yukarı