Sonunda olan oldu ve LHR HİVEOS'da %100 kırıldı.

remixindir

Hectopat
Evet arkadaşlar NBminer LHR kilidini yüzde 100 kırdı.
RTX 3060'da 51 MH alıyorum.
İşin garibi ve güzel tarafı diğer LHR Unlock'lar gibi karta yük vermiyor 116 Watt ile 51 MH kazıyor ve gayet stabil.

Emeği geçenlere teşekkürler.

Sadece bir kod kullanarak kilidi çözebilirsiniz.

LHR kartlar için NBminer havuzu oluşturun ve aşağıdaki kodu Hiveos Komut satırına yazın. Yeni sürüm yüklensin sonra LHR unlock.

cd /tmp && wget https://github.com/NebuTech/NBMiner/releases/download/v41.0/NBMiner_41.0_Linux.tgz && tar -xvf NBMiner_41.0_Linux.tgz && cd NBMiner_Linux && miner stop && cp nbminer /hive/miners/nbminer/40.1 && miner start

1652023982315.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşen ekran kartı fiyatları ve satışları sebebiyle Nvidia LHR kaynak kodunu sızdırmış olabilir mi?. %2-3 civarında gıdım gıdım ilerleyen LHR unlock bir anda %100 kırıldı. Hiç mantıklı gelmiyor. Önümüzdeki hafta içinde bütün minerlar teker teker %100 unlock güncellemesi alacak gibi duruyor.

Hocam şuan deneme yapıyorum normalde Lolminer de görüyorum +15 fazlası mem sıcaklığı. Fakat dediğim gibi deneme bitince normalde 2800 vericem. o da 50,2 MH yapıyor.

Diğer Arkadaşın da dediği gibi Nvidia sızdırmış kesin. Çünk LHR unlock olduğunda voltaj dalgalanması fazla elektrik ihtiyacı gibi ihtiyaçlar olurken birden bire sıfır hata ile çözüldü resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı