Sony 55 inç XH8077 vs XH8096 vs XH8196

maviplanet

Hectopat
Bu üç modelin özelliklerini karşılaştırma sitesinden baktığımda aynı gibi duruyorlar ama fiyatları çok farklı.

Ürünlerin hızları da dahil aynı mıdır? Ya da farklılık varsa açıklar mısınız?
sorduğum sorudan ve açtığım konudan ceza almaktan bıktım artık....

Son düzenleme:
XH80 serilerinde panel tamamen aynıdır. 60HZ, 10BIT'lik (8BIT + FRC) direkt LED kullanılıyor. XH8196 tasarım olarak diğerlerinden farklıdır. Buradaki tek avantaj direkt LED olması. Bütçeniz varsa XH9005, XH9096 modelleri çok daha iyi seçenekler.

XH80 serilerinde panel tamamen aynıdır. 60HZ, 10BIT'lik (8BIT + FRC) direkt LED kullanılıyor. XH8196 tasarım olarak diğerlerinden farklıdır. Buradaki tek avantaj direkt LED olması. Bütçeniz varsa XH9005, XH9096 modelleri çok daha iyi seçenekler.
Xh9005 yazmışsınız ama 2018 tasarımlı xf9005 i mi kasr etmiştiniz acaba.
Birde 7-9 k bandında xh800-xh900 serilerine alternatif olabilecek lg ürünü barmı acaba.

LG TV'leri hakkında hiç bilgim yok maalesef. Film, dizi için arıyorsanız bahsettiğiniz modeller işinizi görecektir. Futbol gibi haraketli spor ya da yarışlarda 55'' için 60HZ çok az rahatsız edebilir. Belki fark bile etmezsiniz.

Bu üç modelin özelliklerini karşılaştırma sitesinden baktığımda aynı gibi duruyorlar ama fiyatları çok farklı.

Ürünlerin hızları da dahil aynı mıdır? Ya da farklılık varsa açıklar mısınız?
sorduğum sorudan ve açtığım konudan ceza almaktan bıktım artık....
Ben de uzun süre farkı aradım. Fark kumandada; 8196 da premium kumanda varmış. Sen satın aldıysan yorumlarını yazar mısın?

Geri
Yukarı