Sony Exclusive Games oyunlarına Epic Games Talip mi?

Dostum benim arayuz ile launcher ile derdim yok ben oyuncuyum o mukemmel oyunlari bilgisayarda oynamak isterim. Buna eminim benim gibi dusunen milyonlarca oyuncu vardir. Cunku konsol erisimimiz olmadigi icin bu oyunlari tadamamak cok kötü oluyor. Geldigi an cekerim hic beklemem epic steammiş. Ama şu noktada sana katiliyorum bu oyunlar gamepad ile oynanir tadi da oradadir ve ben de zaten klavye fare ile oynanmasina karsiyim.
Kesinlikle katılıyorum. Çöp bir firma da değil GTA 5 oyununu bedavaya verince salyası ağzında oyuncular akın etti. Arayüzü de gayet iyi tek sorunu optimizasyonu?
Dostum benim arayuz ile launcher ile derdim yok ben oyuncuyum o mukemmel oyunlari bilgisayarda oynamak isterim. Buna eminim benim gibi dusunen milyonlarca oyuncu vardir. Cunku konsol erisimimiz olmadigi icin bu oyunlari tadamamak cok kötü oluyor. Geldigi an cekerim hic beklemem epicmis steammiş. Ama şu noktada sana katiliyorum bu oyunlar gamepad ile oynanir tadi da oradadir ve ben de zaten klavye fare ile oynanmasina karsiyim.
Klavye Mouse olayına da şöyle yapabilirler, gelen oyunlar sadece gamepad ile oynanır.

Dostum benim arayuz ile launcher ile derdim yok ben oyuncuyum o mukemmel oyunlari bilgisayarda oynamak isterim. Buna eminim benim gibi dusunen milyonlarca oyuncu vardir. Cunku konsol erisimimiz olmadigi icin bu oyunlari tadamamak cok kötü oluyor. Geldigi an cekerim hic beklemem epicmis steammiş. Ama şu noktada sana katiliyorum bu oyunlar gamepad ile oynanir tadi da oradadir ve ben de zaten klavye fare ile oynanmasina karsiyim.
O yuzden dualshock 3 ile oynuyorum pc de coğu oyunu
Kesinlikle katılıyorum. Çöp bir firma da değil GTA 5 oyununu bedavaya verince salyası ağzında oyuncular akın etti. Arayüzü de gayet iyi tek sorunu optimizasyonu?

Klavye Mouse olayına da şöyle yapabilirler, gelen oyunlar sadece gamepad ile oynanır.
Ben ona da karsiyim herkesin kendi tercihi sirf bunun icin oyuncu mu kaybedecekler bizim dusuncemizde olan bircok oyuncu oldugu gibi aksini dusunenlerde çok. Ayrica herkesin kendi tercihi bizene 😜

Dosya Ekleri

• 1620479828105179704854.jpg
    1620479828105179704854.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı