Sony HDR-PJ670 kamerası ile Twitch'te yayın yapmak

Caesar Edit

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Avrasya Üniversitesi Öğrenci
Arkadaşlar merhaba benim Sony HDR-PJ670 video kameram var. Twitch'te yayın yaparken bunu webcam olarak kullanmak istiyorum. Kameranın "micro HDMI" çıkışı var oradan bağlantı kurup RTX 2060 ekran kartıma takıyorum ama OBS onu bir ekran olarak görmüyor. Nasıl başarabilirim bu işi? Kameranın görüntüsünü yükledim.

Dosya Ekleri

• sony-hdr-pj670-dahili-projektorlu-handycam-348121.png
    sony-hdr-pj670-dahili-projektorlu-handycam-348121.png
    113,9 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba benim Sony HDR-PJ670 video kameram var. Twitch'te yayın yaparken bunu webcam olarak kullanmak istiyorum. Kameranın "micro HDMI" çıkışı var oradan bağlantı kurup RTX 2060 ekran kartıma takıyorum ama OBS onu bir ekran olarak görmüyor. Nasıl başarabilirim bu işi? Kameranın görüntüsünü yükledim.

Ekran karti çıkış veriyor giriş yok ya ekran kartını BIOS mod yapacaksın(bozma ihtimalin çok yüksek) ya da bir capture card alacaksın.

Caputre Card'lar da inanılmaz pahalı ya. Neyse vazgeçtim.

Easy cap alın eğer kompozit çıkışınız yok ise bir HDMI to kompozit ile işi çözersiniz.
Easy cap alın eğer kompozit çıkışınız yok ise bir HDMI to kompozit ile işi çözersiniz.

Önce bundan alıp sonra.

Bundan mı alayım?

Aynen bir de HDMI kompozit kartını biraz araştırın bazı modellerde kronik sıkıntı var 3 5 demeden iyisini alın.

Önce bundan alıp sonra.

Bundan mı alayım?

Bir HDMI kamera için bir de kompozit kablo gerekir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı