Sony Mdr Ex110Apw Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi

Kendim kullandım. Parasına göre beni baya memnun etti ama ne yazık ki aylar sonra bir kulakçığı ses vermemeye başladı. Gerçi çok fazla dikkat etmeden kullandım ve sürekli son ses açtığımdan da olabilir. Tavsiye ederim.

Bu kulaklığı hiç kullanmadım o yüzden bir yorumda bulunamayacağım ama kendi kullandığım Sennheiser CX200ii'yi tavsiye ederim. Sesi gerçekten kaliteli ayrıca 3 yıldır kullanıyorum ve hala hiç bir arıza yaşamadım.

Bu kulaklığı hiç kullanmadım o yüzden bir yorumda bulunamayacağım ama kendi kullandığım Sennheiser CX200ii'yi tavsiye ederim. Sesi gerçekten kaliteli ayrıca 3 yıldır kullanıyorum ve hala hiç bir arıza yaşamadım.
Kulaklığım bozulduktan Sennheiser CX200ii aldım ve pek de memnun kalmadım. Tamam ses kalitesi daha iyi ama kulakçık şapkaları güzel değil. Bu yüzden eski kulaklıktan kalma şapkaları taktım çok daha iyi oldu. Eğer alacak arkadaş daha fazla para ödeyebilirse Sennheiser alsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı