Sony MDR-XB400 Kulaklık (Fuşya Renk)

• Konuyu başlatan IQRI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 6B
I

IQRI

Ziyaretçi
Türkiye satış renkleri sadece Siyah/Beyaz 120TL. fiyatı olan yeni serii XB400 den Fuşya renk getirttim.
http://www.sony.com.tr/product/ekstra-bass-dj-kulakliklari/mdr-xb400

ress-0004_zps42da38de.jpg

20130831_111859_zpsde551f89.jpg

20130831_112032_zps772d2672.jpg

20130831_112037_zps0770ff01.jpg

Resimlerde görüldügü gibi çok şık ve konforlu. Hemen ilk akla gelen soruların cevaplarını kısadan vereyim; Uzun süre kullandım terletmedi, kulağımı acıtmadı, kafa bandı hissedilir ama rahatsız etmedi... kablosu karışmaz, kulağınıza taktığınızda dış dünyayla irtibatınızı keser.

Ses çok net ve adındanda belli olduğu gibi EXTRA BASS, resimdeki Sony mp4 (NWZ-E454) çalar ile en az 190-220Kbps lik şarkıyla sesler çok canlı ve net BASS ama Sony mp4 çaların özelliği olan Clear BASS 3. seviyeye getirdiğimde EXTRA EXTRA EXTRA BASS'a ulaştım, kulaklarım titredi :) Bu kadar tahmin etmiyordum ürün şaşırttı beni. Mutlaka ve şiddetle tavsiye ederim! (320Kbps)

Yanlız önemli bir nokta bu tip cihazları düşük kalite (64-128Kbps) mp3 kayıt ile kullanmayın! yoksa hiçbir zevk alamazsınız. Ayrıca net ve temiz bir ses ile yüksek BASS deneyimi yaşatıyor ve kulaklarınız çınlamıyor, acımıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Kulağı yüksek BASS seslere alışkın olmayanlar Extra Bass 'XB' seriiden satınalmasın, yada dinlediğiniz cihazın EQ ayarından Basslar kısılarak normal hale getirebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı