Sony, PlayStation 5 Pro Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Sony PlayStation 5 Pro patenti

Sony, güvenilir kaynaklar tarafından paylaşılan raporlara göre PlayStation 5 Pro üzerinde çalışıyor olabilir. 19 Kasım tarihinde PlayStation 5 modelini piyasaya süren Sony’nin şimdi de PS5’in gelişmiş versiyonu üzerinde çalıştığı iddia edildi. Bu doğrultudaysa paylaşılan raporlarla birlikte, Sony’nin PlayStation 5 Pro patenti gözler önüne serildi. Bir sonraki PlayStation modeliyle beraber konsol oyuncularına bambaşka bir deneyim sunmayı […]

Devamı: Sony, PlayStation 5 Pro Üzerinde Çalışıyor Olabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Çift GPU'lu modelse Pro olmayabilir. Olursa da yer yerinden oynar. :D Ha olursa bence zaten bu neslin vermesi gereken asıl performansı verecektir diye düşünüyorum. 4K RTX ON 60 FPS standart olmalıydı. 4K 30 FPS değil.

Çift GPU'lu modelse Pro olmayabilir. Olursa da yer yerinden oynar. :D ha olursa bence zaten bu neslin vermesi gereken asıl performansı verecektir diye düşünüyorum. 4K RTX on 60 FPS standart olmalıydı. 4K 30 FPS değil.

Sony, güvenilir kaynaklar tarafından paylaşılan raporlara göre PlayStation 5 Pro üzerinde çalışıyor olabilir. 19 Kasım tarihinde PlayStation 5 modelini piyasaya süren Sony’nin şimdi de PS5’in gelişmiş versiyonu üzerinde çalıştığı iddia edildi. Bu doğrultudaysa paylaşılan raporlarla birlikte, Sony’nin PlayStation 5 Pro patenti gözler önüne serildi. Bir sonraki PlayStation modeliyle beraber konsol oyuncularına bambaşka bir deneyim sunmayı […]

Kaynak Technopat

PS5 Xbox Series X 2 side hayal kırıklığı 4K 60 FPS'i geçtim 4K 30 FPS'de bile 4K Ultra ayarı açamıyorum RTX açtığımızda ayarlar 1080P'ye kadar düşüyor.

PS5, Xbox Series X ikisi de hayal kırıklığı 4K 60 FPS'i geçtim 4K 30 FPS'de bile 4K Ultra ayarı açamıyorum. RT açtığımızda ayarlar 1080P'ye kadar düşüyor.
RT açtığınızda 1080P'ye düşmüyorsunuz, detay seviyesi azalıyor ve 4K 30 oluyor. Şu anki durumda iki konsol da çoğu oyunu RT kapalı 4K 60 açıyor. Rekabetçi oyunları (R6) 4K 120 ve platform oyunlarını (Ori) 6K 60FPS oynayabiliyorsunuz. Keşke RT açık 4K 60 standart olsaydı.

Kaynak Technopat

Ah bir de fiyatlar üzerinde çalışsalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı