Sony PS4 desteğini hemen keser mi?

RaskWinner

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben bir form oluşturdum, bu sene PS4 mü alayım yoksa 2 sene sonra 6K ile PC mi toplayayım diye. Herkes PS4 dedi. Benim içimde bir kuşku oluşturdu. Sony hemen elini PS3 gibi PS4'ten çekebilir mi?

Çekmez hocam. 2-3 yıl daha oyun çıkmaya devam eder.

Hocam 2 seneye kadar bilgisayar almak için bence sıkılırsınız. PS4 desteğini PS3 gibi hata yapmayacaklarını belirtti Sony. Yani muhtemelen 2.5-3 veya daha da satmaya devam ederse 4 seneyi bulabilir. Benim içimde de kuşku var yani dertli kullanıyorum cihazı ama almaya değer hocam. PS3 gibi hata yapmazlar zaten PS3 geçiş konsolu gibi bir şeydi. O değil de 2-3 sene bana aşırı az geliyor tek sorun bu.

Elini çekmesi hakkında bir fikrim yok ama bence de PS4 almalı çünkü büyük ihtimalle 2 sene sonra 6000 TL'ye bir bilgisayar almaya kalkıştığınızda çok performanslı olacağını sanmıyorum.

Bence 6k paran olacaksa ps4 pro olman daha iyi. Çünkü ps4 için oyunlar (yeni gelecek oyunlar) sistemi çok kastıracak ve çoğu oyun 30 fps falan olur. Şu an bile çoğu oyunu anca 30 fps ile açabiliyor.
Yanlış hatırlamıyorsam sony 2 yıl kadar destekleyecekti. Ama bazı oyunlar yine ps4e çıkar(Örneğin fifa, cod, pes, nba, gta) gibi seriler. Bunun nedeni de yukarıda yazıldığı gibi 120 milyona yakın satılmış.

Bence 6k paran olacaksa ps4 pro olman daha iyi. Çünkü ps4 için oyunlar (yeni gelecek oyunlar) sistemi çok kastıracak ve çoğu oyun 30 fps falan olur. Şu an bile çoğu oyunu anca 30 fps ile açabiliyor.
Yanlış hatırlamıyorsam sony 2 yıl kadar destekleyecekti. Ama bazı oyunlar yine ps4e çıkar(Örneğin fifa, cod, pes, nba, gta) gibi seriler. Bunun nedeni de yukarıda yazıldığı gibi 120 milyona yakın satılmış.
PS4 Pro da yeni oyunları 30 FPS açacak.

Bence eğer yılda bir iki oyun oynayayım bana yeter falan dersen de ps4 cafelere gidebilirsin. Arkadaş çevrem bu sayede tlou 1/2 , gow, spiderman gibi oyunları oynayıp bitirdiler. Bir de teknolojilerin Tr fiyatları bu gidişle 2 yıl sonra normal bir pc aldırtmaz gibi geliyor.(Anca 2.el piyasasından ama onlar bile affetmiyor :D)

Yeni konular

Geri
Yukarı