Sony PSP nasıl?

2 yıl olmuş...

Almanızı önermem mobilde PSP emulatoru var onu kullanıyorum pek iyi bi kütüphaneye sahip değil zaten KH BBS oynamak için kullanıyorum.

PS Vita almanızı öneririm.

1000 liraya yakınlar. O kadar bütçem olmadığı için düşünmüyorum.

Ne yazık ki 2. el alma şansım yok. Yakınımda satan yok. Merkezi bir yerde değilim. O site harici E1004 veya 3004 satan e-ticaret sitesi var mı?

2 Yıl olmuş...

100-200 lira arası 😔

Almanızı önermem mobilde PSP emulatoru var onu kullanıyorum pek iyi bir kütüphaneye sahip değil zaten KH bbs oynamak için kullanıyorum.

Aslında oyunlarının yanında cihazın kendisi için almayı düşünüyorum PSP'yi.

150 üzerine çıkmadan alınabilir. Oyun kütüphanesi geniş, emülatörler de eklenince neredeyse sonsuz oyun ortaya çıkıyor. Cihazdaki bana göre tek sorun analog çubuğunun çok dandik olması, dikkatli kullanılmaz ise gevşeyebiliyor. Bataryası da ortalama bir batarya ise 4-4,5 saat rahatlıkla gidiyor.

Arkadaşlar selam. PSP almak istiyorum. Slim kasaların model numarası nedir? Alacağım modeli bıraktım.
Attığınız linkte 2000-3000 serisi demiş. Demek ki 2. el veya yenilenmiş ürün satıyor. Edit : 2.el yazıyormuş. Ayıca 75 tane oyun 16 GB ye sığmaz bazı oyunları demo olarak koymuştur. Ayıca alıyorsanız 2000 veya 3000 serisi alın. E1004 serisi en son çıkan fakat çoğu özelliğin kısıldığı modeldir. 3004 3006 gibi modellere çok takılmayın sondaki rakam ülkeyi belirtiyor. 250-300 tl civarına temiz olarak bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı