Sony telefon format sonrası açılmama sorunu

Daha fazla  
Telefonumu rootladım bir iki program yükledim her şey tıkırındaydı, telefonu sıfırlamak istedim. Fabrika ayarlarına geri getire bastım telefon kapandı bir daha açılmadı. Recovery mod da açılmıyor. Yani demek istediğim telefon ROM'suz kaldı. Sony simgesi geliyor ama sistem açılmıyor yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumu rootladım bir iki program yükledim her şey tıkırındaydı, telefonu sıfırlamak istedim. Fabrika ayarlarına geri getire bastım telefon kapandı bir daha açılmadı. Recovery mod da açılmıyor. Yani demek istediğim telefon ROM'suz kaldı. Sony simgesi geliyor ama sistem açılmıyor yardım edin lütfen.
Telefonun modeli nedir?

Hard brick olmuş telefon. Telefoncuya ver o telefonun içini açıp çipi kısa devre yaptırarak kurulum yapacak.
yardımların için teşekkürler.

Telefonu düzelttim, çözümü şöyle eğer benim gibi uğraşan arkadaşlar var iste Flastoolu komple bilsigasayardan kaldırıp bi alt sürümü indirip denesinler bende böyle oldu iyi günler bol şans.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı