Sony Vaio Açılmama

kocoglu

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Öğretmeni
Arkadaşlar nasıl kurduğumu anlam vermedim kafasına göre kuruluyor bazen -x bazen direk bazen GraphicsEnabler=No ile nese kurulum yaptım .Kurulum sırasında ses ve grafik kartlarını kaldırdım ki sorun çıkarmasın. İatkos ml2 ntfs driver 3.10 da kalıyor sistemi 4 e böldüm 1 de os 7 2 de data ntfs olarak 3 de debian ext4 ve 4 e de mac kurulumu yaptım ama açılmıyor.Os 7 ve Datayı tanıyor boot kısmıda gözüküyor fakat ondan sonra orda donup kalıyor.

Hackintosh yolları taşlı tozlu topraklı dikenli ve zorluklarla dolu bir yoldur... Araştırmadan video izlemeden günlerini gecelerini youtubede hackintosh videolarını geçirmeden hasbelkader kurabilirsin ama nasıl kurduğunu anlayamazsın.. Kurarsın açamazsın, açarsın kullanamazsın... Çok zaman harcaman gerek.. Kendimden örnek vereyim; 3 ay boyunca sadece youtube videolarını izledim, ve makineme kurmak için 20 gece feda ettim. Sonunda kurdum Macosx Leopard-Snow Leopard-Lion... Fakat ekran kartını tanıtamadım dünya üzerinde HP Laptobun biosuna müdehale etmeden ve editlemeden ati 5650'yi tanıtabilen yok, vazgeçtim sattım... Sözün kısası çok izle hackintosh videoları..

Youtubeda adamlar direk kuruyor :) anlam veremedim. Bu hatası nasıl araştırma yapmam gerekiyor yani sihirli kelimeler nedir bu işte tecrübe sahibi olan sizsiniz.

- - - Güncellendi - - -

İatkos ml2 yi unibeast ile oluşturma şansın varmı ? Chamelon olmadan.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı