Sony Vaio SVF152A29W kurtarma bölümüne girilmiyor

seri37

Femtopat
Daha fazla  
SVF152A29W modelinde Vaio bilgisayarım var. Bunda assist tuşuna basıyorum PC kapalı iken sonra sorun giderme kurtarma işlemini başlat diyorum fakat bastıktan sonra direkt normal PC'yi açıyor. Önceden Recovery yerini açıp Vaio kurtarma çözümlerinden reset atıyordum veya başka bir şey ama şimdi o bölüme giremiyorum. Bunun sebebi nedir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
SVF152A29W modelinde Vaio bilgisayarım var. Bunda assist tuşuna basıyorum PC kapalı iken sonra sorun giderme kurtarma işlemini başlat diyorum fakat bastıktan sonra direkt normal PC'yi açıyor. Önceden Recovery yerini açıp Vaio kurtarma çözümlerinden reset atıyordum veya başka bir şey ama şimdi o bölüme giremiyorum. Bunun sebebi nedir? Teşekkürler.
Recovery bölümünü istemeden silmiş olabilir misiniz? Disk yönetiminden disk bölümlerinin durumunu kontrol etmenizi öneririm.

Recovery bölümü sağlam bakmıştım oraya. Ama şöyle bir şey fark ettim disk yönetiminden bakınca Recovery bölümü birincil bölüm olarak gözüküyor önceden direk Recovery bölümü olarak yazıyordu bu nasıl değiştirilir acaba.

Recovery bölümü sağlam bakmıştım oraya. Ama şöyle bir şey fark ettim disk yönetiminden bakınca Recovery bölümü birincil bölüm olarak gözüküyor önceden direk Recovery bölümü olarak yazıyordu bu nasıl değiştirilir acaba.
Recovery bölümünüze sağ tıklayarak belirli işlemler gerçekleştirebiliyor musunuz? Recovery bölümü kaç GB? Kurtarma işlemini bilgisayarın açılışında F10 tuşuna basarak başlatmayı denediniz mi? Ayrıca Windows altından Recovery Center yardımıyla kurtarmayı başlatamıyor musunuz? Ek olarak şu anda kullandığınız işletim sistemiyle Recovery bölümü içerisindeki işletim sistemi nedir?
Kusura bakmayın bayağı soru işaretli mesaj oldu.

Geri
Yukarı