Sony Vegas Pro 13 Düşük Kalite Video Sorunu

sltmaker

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bir video çektim renderladım fakat yükledikten sonra işleniyor diyor. 1 dakika sonra bakıyorum video yüklenmiş ama görüntü kalitesi rezalet olmuş. 720p60'ta bile 480p gibi gösteriyor. Youtube'un her halükarda video kalitesini indirdiğini biliyorum ama yüklediğim videoların kalitesi, bitrate'i ne kadar yüksek tutarsam tutayım düşük oluyor.Bu sorundan bıktım artık ne yapmam gerekiyor?

Video Programım: Mirillis Action (AVI - 1080p)
Render Ayarlarım: Main Concept AVC/AAC / Internet HD 1080p (28.000.000/ 20.0000.000 bitrate)

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar. Bir video çektim renderladım fakat yükledikten sonra işleniyor diyor. 1 dakika sonra bakıyorum video yüklenmiş ama görüntü kalitesi rezalet olmuş. 720p60'ta bile 480p gibi gösteriyor. Youtube'un her halükarda video kalitesini indirdiğini biliyorum ama yüklediğim videoların kalitesi, bitrate'i ne kadar yüksek tutarsam tutayım düşük oluyor.Bu sorundan bıktım artık ne yapmam gerekiyor?

Video Programım: Mirillis Action (AVI - 1080p)
Render Ayarlarım: Main Concept AVC/AAC / Internet HD 1080p (28.000.000/ 20.0000.000 bitrate)
bendede oluyor ya çok kötü düzeltemedim gtti şu sorunu recep hocam yardım etseniz?

Başka yazılım denediniz mi? İçeriğin düşük kalite olmadığından emin misiniz?

Format değiştirmeyi denediniz mi?
evet zaten en kalitelisi avi değil mi ? bu arada bugün vatan pc ye gittik kadeşime laptop alaya ve bu hatayıda abiyye sordum niye böyle? abi dediki ekran kartın acayip eski onun yüzünden oysa ekran kartım iyi gta 5 ultrada oynaya biliyorum mc de 300-400 bazende 1000 fps oluyor online da bu arada ekran kartım asus radeon r7 370 strix yaklaşık 9 ay öncö toplattırdım vatan pc de.

türkçem kötüdür kötüdür hatalı yazmöış olabilirim

Tam olarak aynı sorun bendede var.

Çözünürlüğüm: 1920x1080
Video programı OBS ayarları: 1920x1080 60 FPS 10 kalite 50.000 kb
Render Ayarlarım: Main Concept AVC/AAC / Internet HD 1080p 60 FPS (40.000.000/ 30.0000.000 bitrate)

Sony vegas pro 13 kullanmaktayım ayarlarım bu şekildedir. Videolar bende renderdan önce ve sonra çok net olmasına rahmen youtube yüklediğim zaman kalitesi düşüyor rezalet hala geliyor. Yardımcı olan olmayan herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı